ДОСЯГНЕННЯ ЗА 2016-2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ПРИЗЕРИ  ІІ  (РАЙОННОГО)  ЕТАПУ

ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД

 

Прізвище, ім’я Клас Предмет Місце
1 Дорош Анастасія

Олегівна

9-А Українська мова і література ІІІ
2 Халупко Євгеній

Сергійович

10-А Українська мова і література ІІІ
3 Зузак Вікторія

Ігорівна

9-А Біологія ІІІ
4 Данько Богдан Максимович 10-А Англійська мова ІІІ
5 Лебедева Поліна

АндріЇвна

10-Д Англійська мова ІІ

 

ПРИЗЕРИ  ІІІ (МІСЬКОГО) ЕТАПУ

ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД

 

Прізвище, ім’я Клас Предмет Місце
1 Гойдіна Тетяна

Ігорівна

10-А Англійська мова ІІ

 

ПРИЗЕРИ І (РАЙОННОГО) ЕТАПУ

ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ

НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ

ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇО РАЙОННОЇ ФІЛІЇ

КИЇВСЬКОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ МАН УКРАЇНИ

 

Прізвище, ім’я  учня Клас Предмет Місце
1 Гнуча Марта 10-А Англійська мова І
2 Хомарецька Владислава 10-А Англійська мова ІІ
3 Гнуча Марта 10-А Біологія (медицина) ІІ
4 Зузак Вікторія 9-А Біологія (медицина) ІІІ

 

 

ПРИЗЕРИ ІІ  (РАЙОННОГО) ЕТАПУ

XVІІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ  ЗНАВЦІВ

УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

Прізвище, ім’я Клас Місце
1 Запнивітренко Єлизавета 4-Б ІІІ
2 Петриченко Максим 4-А ІІ
3 Денисенко Софія 3-Б ІІІ

 

 

ПРИЗЕРИ ІІ  (РАЙОННОГО) ЕТАПУ

VІІ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ  ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Прізвище, ім’я Клас Місце
1 Шликова Марія 7-А І
2 Сопочкіна Вероніка 6-А ІІІ

 

 РЕЗУЛЬТАТИ

Всеукраїнської гри з англійської мови «PUZZLE»

Призери «Puzzle-2017»

 

 

Прізвище, ім’я  учня

 

Клас

Переможці на рівні
Все-український рівень Регіональний (обласний) рівень
1 Голеня Софія 3-А ІІІ місце
2 Гавенко Роман 3-А І місце
3 Янакова Вероніка 3-А І місце
4 Острова Ірина 4-А ІІ місце
5 Пишна Олександра 4-А ІІ місце
6 Петриченко Максим 4-А ІІІ місце
7 Фурманова Юлія 4-Б ІІІ місце
8 Волкова Єлизавета 5-А ІІІ місце
9 Угбаджа Сара Ніколь 5-А ІІІ місце

 

Кількість учасників за паралелями

Класи 3 4 5 6 7 8 9
Всього учасників 10 9 8 8 1 2 2
З них призерів 3 4 2 0 0 0 0

 

 

Загальна кількість учасників: 27 учнів

 

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ «ГРИНВІЧ 2016»

 

Призери конкурсу

 

Прізвище, ім’я  учня Клас Місце
1 Лукашенко Марія 2-А ІІІ
2 Янакова Вероніка 3-А ІІ
3 Даниленко Марія 3-А ІІ
4 Голеня Софія 3-А ІІ
5 Хвіюзов Микита 3-А ІІІ
6 Биков Матвій 3-Б І
7 Рикова Анна 3-Б ІІ
8 Валовий Георгій 3-Б ІІІ
9 Петриченко Максим 4-А ІІ
10 Височіненко Денис 4-А ІІ
11 Безкоста Єлизавета 4-А ІІ
12 Бойко Юлія 4-Б ІІІ
13 Белецька Софія 4-Б ІІІ
14 Дорош Анастасія 9-А ІІ
15 Новікова Єва 9-А ІІ
16 Малихін Олександр 9-А ІІ
17 Угбаджа Габріель 9-А ІІІ
18 Володько Іван 9-А ІІІ
19 Тушишвілі Вахтанг 9-А ІІІ
20 Кихней Максим 9-А ІІІ

 

Кількість учасників за паралелями

Класи 2 3 4 5 6 7 8 9
Всього учасників 14 18 14 5 11 1 1 7
З них призерів 1 7 5 0 0 0 0 7

 

Загальна кількість учасників: 71 учень

Досягнення учнів за 2015-2016 навчальний рік:

 Призери ІІ (районного) етапу учнівських олімпіад з базових дисциплін:

Дорош Анастасія, 8-А клас, ІІІ місце з української мови

Зузак Вікторія, 8-А клас, ІІ місце з біології

Петриченко Вероніка, 8-А клас, ІІІ місце з зарубіжної літератури

Пахомов Максим, 6-А клас, ІІІ місце з математики

 

Призери ІІ (районного) етапу міжнародного конкурсу знавців української мови  імені Петра Яцика

 Запнивітренко Єлизавета, 3-Б клас, ІІІ місце

Волкова Єлизавета, 4-А клас, ІІІ місце

Сопочкіна Вероніка, 5-А, ІІ місце

Петриченко Вероніка, 8-А клас, ІІ місце

Костенко-Костенчук Анна, 6-А клас, ІІІ місце

Дорош Анастасія, 8-А клас, ІІІ місце

 

Досягнення учнів за 2014-2015 рік:

Призери ІІ (районного) етапу учнівських олімпіад з базових дисциплін:

Халупко Євгеній, 8 клас, ІІІ  місце з української мови;

Деруга Антон, 9 клас, ІІ місце з біології

Савочкіна Лілія, 9 клас, ІІ місце з біології

Алтуніна Марія, 8 клас, ІІІ місце з біології

Коляда Ольга, 9 клас, ІІ місце з правознавства

Калашник Володимир, 9 клас, ІІІ місце з правознавства

Косаринська Лоіда, 9 клас, ІІІ місце зі світової літератури

 

Призери ІІІ (міського) етапу учнівських олімпіад з базових дисциплін:

Савочкіна Лілія, 9 клас, І місце з біології

 

Призери ІІ (районного) етапу МАН

Ткаченко Тетяна, 11 клас, І місце з біології

Деруга Антон, 9 клас, І місце з біології

Дубініна Анастасія, 9 клас, ІІІ місце з біології

Гнуча Марта, 8 клас, ІІІ місце з англійської мови

Алтуніна Марія, 8 клас, ІІІ місце з англійської мови

Деруга Антон, 9 клас, ІІІ місце з англійської мови

Яворський Олександр, 10 клас, ІІІ місце з англійської мови

Ітауі Аміра, 11 клас, ІІІ місце з англійської мови

Коляда Ольга, 9 клас, ІІІ місце з правознавства

 

Випускники, які закінчили школу з відзнакою

Деруга Антон, 9 клас

 

Відомі випускники школи

  1. Сергій Рахманін – журналіст, заступник головного редактора «Дзеркало тижня»
  2. Віталій Портніков – журналіст, ведучий телепрограм
  3. Дмитро Дмитренко – чемпіон Європи з фігурного катання серед чоловіків
  4. Зінаїда Турчина, Людмила Бобрусь, Галина Захарова – олімпійські чемпіонки з гандболу
  5. Георгій Поволоцький, Юрій Грубник, Тимур Аралов, Андрій Колесник, Максим Шкуратов – актори театру, кіно, телебачення
  6. Ірина Рой – професор, заступник головного лікаря Київського інституту ортопедії і травматології
  7. Сергій Русаков – головний редактор газети «Педагогічні кадри», кандидат філософських наук
  8. Павло Рябікін – заступник голови Київської міської державної адміністрації
  9. Олександр Даруга – начальник управління житлового господарства Шевченківського району м. Києва
  10. Наталія Чернявська – президент Міжнародного благодійного фонду культури