З нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини представники учнівського самоврядування провели веселі перерви для учнів молодшої школи. Діти виконували різні розважальні вправи та завдання.
Радіймо разом!

"Обійми дитину!"

Представники учнівського самоврядування провели акцію "Обійми дитину!", яка мала на меті донести до свідомості дітей інформацію, що обійми приносять щастя. Обіймаємось частіше!

Опубліковано Спеціалізована школа 41 Понеділок, 19 листопад 2018 р.

6.11. відбулося засідання учнівського самоврядування з елементами тренінгу “Самопізнання-шлях до успіху” (педагог-організатор Бойчук Марія Олександрівна). Діти із задоволенням виконували такі завдання як: “Контраргумент”, “Не все так просто”, “Моє життя”,”Валіза очікування”.

28 жовтня   президент учнівського самоврядування Дар”я Шелепова взяла участь у Форум М18 «Менші 18 – ми можемо більше!»

Протягом вересня  в нашому закладі освіти тривала передвиборча кампанія. В президенти учнівського самоврядування балатувалися 3 учениці 7-8 класів. Дівчата запропонували свою програму, проводили спортивні та розважальні заходи. 28 вересня відбулися вибори, за результатами яких перемогла учениця 8-А класу Шелепова Дар”я. 4 жовтня відбулася загальношкільна інавгурація нового президента, під час якої Даша проголосила клятву пообіцяла працювати на благо школи та кожного її учня. #зукраїноюусерці

28 вересня 2017 у музеї  “Сила патріотизму” Героя України Володимира Матвієнка відбулася зустріч з ветераном АТО, вчителем захисту вітчизни Дмитром Примаченком. Захисник України дав урок мужності старшокласникам з різних шкіл Києва, серед яких були і преставники самоврядування нашої школи.  Урок відбувся у рамках проекту “Славетні епохи України” і був присвячений Дню Захисника України. Діти передали скриньку з сувенірами та поробками для захисників нашої Батьківщини, які знаходяться в зоні АТО.

В рамках екологічного проекту “Світ довкола просить любові” учні 8-А класу на чолі з віце-президентом школи Обідіною Анастасією взяли активну участь у  “ Всеукраїнському молодіжному русі “Let’s do it, Ukraine” – School Recycling.

Вибори президента 2017-2018 н.р.

Засідання самоврядування 25.09.2017 р.

Діяльність органів учнівського самоврядування

         Школа – це мікромодель майбутнього суспільства.  Основи громадянського становлення та демократії закладаються з дитячих років, і самоврядування допомагає учням організувати власне життя і життя своїх товаришів. Досвід взаємостосунків, розв’язання конфліктів , виявлення і захист своїх інтересів, набутий у школі, стане багажем, з яким школярі увійдуть у доросле життя.

На сучасному етапі виникла соціальна потреба у формуванні такої особистості, яка б змогла розв’язувати як щоденні , так і масштабні завдання, що забезпечують не просто виживання, а прогрес нації. Такою наукою управління є участь у шкільному самоврядуванні.

Структура учнівського самоврядування, яка склалася у школі, поєднує в собі форми учнівської самоорганізації, котрі відповідають потребам творчого розвитку особистості,  скерованої на загальнолюдські та національні цінності.

Початковою ланкою шкільного учнівського самоврядування є самоврядування у кожному класі.

Щорічно учні школи таємним голосуванням обирають свого Президента строком на один рік, який формує  Кабінет Міністрів. Виборчий процес забезпечує величезний виховний потенціал.

Також учні кожного класу обирають голову класу, який одночасноє представником класу в законодавчому органі шкільного самоврядування.

Члени учнівського самоврядування приймають активну участь у підготовці  заходів та свят протягом року.

  • Вікторини
  • Концерти
  • Квест-ігри
  • Брейн-ринги
  • Тренінги за участю практичного психолога «Лідерські якості »
  • Відзначення Дня щастя
  • Конкурси Містер та Міс школи
  • «Веселі перерви»
  • Тематичні перерви