2022/2023 н.р.

Активісти учнівського самоврядування (куратор Бойчук Марія Олександірвн) #покоління_NEXT41 створили мотиваційний ролик про використання флікерів з метою профілактики дорожньо-транспортних пригод у темну пору добу. Будьте обачні та обережні! Подбайте про свою безпеку!#тиждень_безпеки_дорожнього_руху#healthy_for_life

#коли_я_повернуся_додому…07 жовтня відбулося засідання учнівського самоврядування (куратор Бойчук Марія Олександрівна), під час якого діти обговорили таке важливе питання як розбудова країни після Перемоги та власні плани після повернення додому. Працювали в програмі «Jigsaw Planet», створювали макет планів на відбудову та символічно склали пазл разом.#41_ша_разом

Протягом тижня учнівське самоврядування обирало президента. Новим лідером здобувачів освіти ЗЗСО № 41 є Рескаленко Аліса! Щиро вітаємо! #покоління_NEXT

Шкільні активісти на чолі з педагогом-організатором Бойчук Марією Олександрівною теж не лишилися осторонь такої важливої теми як здоровий спосіб життя і створили мотиваційний ролик. Будь з нами! Будь як ми!#healthy_for_life#бути_здоровим_це_модно

2021/2022 н.р.

17.11. відбулося онлайн-засідання учнівського самоврядування (педагог-організатор Бойчук Марія Олександрівна) здобувачі освіти знову звернулись до питання безпечного користування Інтернетом. Колективним рішенням визначили основні правила Інтернет – етики та поділились власним досвідом користування соціальними мережами та онлайн простором.#healthy_for_life

Щиро вітаємо новообраного президента учнівського самоврядування, здобувачку освіти 9-Б класу, Фурманову Юлію!!!

З нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби з нецензурною лексикою активісти учнівського самоврядування на чолі з педагогом-організатором Бойчук Марією Олександрівною провели акцію, під час якої знайомили здобувачів освіти з альтернативою лихослів’ю.

З нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини представники учнівського самоврядування провели веселі перерви для учнів молодшої школи. Діти виконували різні розважальні вправи та завдання.
Радіймо разом!

https://www.facebook.com/930376883773686/videos/759852217714732/

6.11. відбулося засідання учнівського самоврядування з елементами тренінгу “Самопізнання-шлях до успіху” (педагог-організатор Бойчук Марія Олександрівна). Діти із задоволенням виконували такі завдання як: “Контраргумент”, “Не все так просто”, “Моє життя”,”Валіза очікування”.

28 жовтня   президент учнівського самоврядування Дар”я Шелепова взяла участь у Форум М18 «Менші 18 – ми можемо більше!»

Протягом вересня  в нашому закладі освіти тривала передвиборча кампанія. В президенти учнівського самоврядування балатувалися 3 учениці 7-8 класів. Дівчата запропонували свою програму, проводили спортивні та розважальні заходи. 28 вересня відбулися вибори, за результатами яких перемогла учениця 8-А класу Шелепова Дар”я. 4 жовтня відбулася загальношкільна інавгурація нового президента, під час якої Даша проголосила клятву пообіцяла працювати на благо школи та кожного її учня. #зукраїноюусерці

28 вересня 2017 у музеї  “Сила патріотизму” Героя України Володимира Матвієнка відбулася зустріч з ветераном АТО, вчителем захисту вітчизни Дмитром Примаченком. Захисник України дав урок мужності старшокласникам з різних шкіл Києва, серед яких були і преставники самоврядування нашої школи.  Урок відбувся у рамках проекту “Славетні епохи України” і був присвячений Дню Захисника України. Діти передали скриньку з сувенірами та поробками для захисників нашої Батьківщини, які знаходяться в зоні АТО.

В рамках екологічного проекту “Світ довкола просить любові” учні 8-А класу на чолі з віце-президентом школи Обідіною Анастасією взяли активну участь у  “ Всеукраїнському молодіжному русі “Let’s do it, Ukraine” – School Recycling.

Вибори президента 2017-2018 н.р.

Засідання самоврядування 25.09.2017 р.

Діяльність органів учнівського самоврядування

         Школа – це мікромодель майбутнього суспільства.  Основи громадянського становлення та демократії закладаються з дитячих років, і самоврядування допомагає учням організувати власне життя і життя своїх товаришів. Досвід взаємостосунків, розв’язання конфліктів , виявлення і захист своїх інтересів, набутий у школі, стане багажем, з яким школярі увійдуть у доросле життя.

На сучасному етапі виникла соціальна потреба у формуванні такої особистості, яка б змогла розв’язувати як щоденні , так і масштабні завдання, що забезпечують не просто виживання, а прогрес нації. Такою наукою управління є участь у шкільному самоврядуванні.

Структура учнівського самоврядування, яка склалася у школі, поєднує в собі форми учнівської самоорганізації, котрі відповідають потребам творчого розвитку особистості,  скерованої на загальнолюдські та національні цінності.

Початковою ланкою шкільного учнівського самоврядування є самоврядування у кожному класі.

Щорічно учні школи таємним голосуванням обирають свого Президента строком на один рік, який формує  Кабінет Міністрів. Виборчий процес забезпечує величезний виховний потенціал.

Також учні кожного класу обирають голову класу, який одночасноє представником класу в законодавчому органі шкільного самоврядування.

Члени учнівського самоврядування приймають активну участь у підготовці  заходів та свят протягом року.

  • Вікторини
  • Концерти
  • Квест-ігри
  • Брейн-ринги
  • Тренінги за участю практичного психолога «Лідерські якості »
  • Відзначення Дня щастя
  • Конкурси Містер та Міс школи
  • «Веселі перерви»
  • Тематичні перерви