05.03.2019 року учні 1-В класу (класний керівник Андреєва-Онопрійчук Марина В”ячеславівна), озброївшись компасом, ліхтариком, олівцями та гарним настроєм, проводили дослідження: як зробити компас власноруч; вчилися визначати час за розлинами, птахами, сонцем; імітували роботу сонячного годинника.

Тиждень ” Ми- мандрівники” учні 1-б класу нової української школи (класний керівник Ірина Олександрівна Полоус) закінчили створенням тематичного колажу з долоньок-знаків, які мотивують бережно ставитись до краси природи.

Ось і розпочався ще один тиждень в учнів 1 – Б класу (класний керівник Ірина Олександрівна Полоус) ” Ми – дослідники, ми – винахідники” І розпочали вони його з символу мудрості Сови, яку вони зліпили з пластиліну. Це творче надбання надихатиме учнів до нових відкриттів.

Учні 1-В класу вчаться рахувати та читати за допомогою лего: читають за кольорами, які обрали з цеглинок. Обговорюють і доповнюють один одного, усно рахують, порівнюють числа тощо.

29.01.2019 року учні 1-В класу (класний керівник Марина В”ячеславівна Андреєва-Онопрійчук) на уроці “Я досліджую світ” досліджували роботу статичного току, повітряної “подушки”, передачу звукових хвиль та дію води на дерев’яні поверхні.

11.01.2019 року в 1- В класі (класний керівник Андреєва-Онопрійчук Марина В’ячеславівна) нової української школи відбувся цікавий урок з української мови. Діти вчилися працювати в парах, закріплювали знання про вивчені літера та вивчали нові.

10.12.2018 р. учні 1-Б класу в очікуванні новорічних свят виготовили ялинку з власних долоньок, що надихає їх та оточуючих, дарує тепло та святковий настрій.

10.12.18 р. на уроці “Я досліджую світ” учні 1-В класу проводили дослідження про птахів, які зимують в Україні. Турбуючись про життя птахів у зимовий період, діти виготовили годівнички і розвішали їх на подвір’ї школи.

 

27.11.2018 року учні 1-В класу (нова українська школа) (класний керівник Андреєва-Онопрійчук Марина В”ячеславівна) на інтегрованому уроці “Я досліджую світ” провели чотири досліди з водою та іншими рідкими та сухими хімічними речовинами (побутовими). Під час уроку діти поглибили знання про навколишній світ, навчилися самостійно проводити дослідження, отримувати позитивні результати, міркувати, відстоювати свою думку, узагальнювати результати дослідів. Діти спостерігали взаємодію сухих і рідких речовин, як вода мандрує та долає перешкоди, як витісняє повітря, і перевірили, що різна щільність води не змішується між собою.

23.11.2018 року в 1-В класі  (класний керівник Андреєва-Онопрійчук Марина В”ячеславівна) відбувся урок мистецтва на якому учні опановували нетрадиційні методи малювання спрямовані на розвиток сенсомоторної системи. В рамках уроку діти вчилися малювати за допомогою солі та манки. Виконали захоплюючі і неповторні роботи, отримали масу позитивних емоцій та незабутніх вражень

13.11.2018

Відбулися уроки з української мови з інтегруванням у природничу галузь. Під час уроків діти мандрували материками світу, знайомилися із рослинами і тваринами, які там мешкають. Досліджували, порівнювали вовняні нитки та тканини. Переглядали мультфільм про технологію виготовлення варення, усно створювали власні рецепти ласощів.

09.11.2018 р. 

07.11.2018 р.  Палочки Кюзенара – складання замкненої і незамкненої ламаної. Підрахунок ланок і вершин ламаної. 

День НУШ #41!) 25.10.2018 року

 

18.10.2018 року

“Ранкове коло” –  це те,  з чого розпочинається день першокласника нової української школи. Сьогодні, 18 жовтня, темою ранкового кола була техніка.
Під час заняття з математики діти використовували спеціальні дошки, на яких писали і малювали те, що говорив учитель.