Психологічний стан людини під час воєнного стану є надважливим компонентом здоров’я. Люди відчувають виснаження, спустошення, втому, переживають суцільну тривогу. Саме тому так важливо отримувати корисні поради, які допоможуть кожному опанувати себе в критичних умовах, дізнатися як допомогти близьким та рідним підтримувати здоровий психічний стан в умовах війни.

Напередодні Дня української писемності та мови педагоги закладу долучилися до тестування на знання української мови від Освітньої агенції міста Києва

26 жовтня вчителі математично-природничого циклу взяли участь у коворкінгу “On the STEAM area” на базі Музею науки, де дізналися як з допомогою сучасних та інтерактивних експонатів музею можна у зрозумілій та доступній формі візуалізувати освітні теми та фантастично і весело провести час з користю.#steam#41

“Програма Соціально-емоційне та етичного навчання (СEEН, Learning Social Emotional and Ethical (SEE) Learning) – це інструмент розвитку м’яких навичок або “soft skills”. Як-от, уміння комунікувати, співпереживати собі й іншим, керувати своїми емоціями, працювати в команді, креативно й критично мислити, вести за собою і виважено йти за лідерами тощо. Таке навчання розвиває в учнівства усвідомленість, співпереживання та залученість.” (Марія Марковська)

Наші педагоги теж долучилися до “спільноти відповідального вчительства”

“Вчителі викладають у багатоманітних класах, і вони не обов’язково є інклюзивниим в розумінні законодавства. Інклюзивне середовище – це про комфортне навчання для всіх учнів.

  • Як створити й підтримувати інклюзивне освітнє середовище?
  • Які інструменти, методи та підходи допоможуть учителям успішно навчати багатоманітні класи?
  • Як ефективно будувати взаємодію з колегами та батьками?
  • Як планувати урок в умовах інклюзивного навчання, щоб усі учні досягали навчальних результатів?” (Ольга Головіна) На всі ці та інші питання наші педагоги отримали відповіді пройшовши курс “Школа для всіх”.

Наші вчителі навчилися безпечно та ефективно використовувати сучасні цифрові технології в навчанні, в роботі та особистісному розвитку. Успішно складають тести на цифрову грамотність та отримують сертифікати.

Вчитель-не просто лідер, а й ментор, фасилітатор…
https://www.facebook.com/photo?fbid=3027821454163392&set=a.1440136002931953