“Психологічне здоров’я. Емоції та почуття в нашому житті”

В 9Б класі практичний психолог Даюб Оксана Анатоліївна провела  заняття з елементами тренінгу на тему “Психологічне здоров’я. Емоції та почуття в нашому житті”в рамках проекту “Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів”. Учні обговорили важливість присутності емоцій та почуттів в житті людини, як вони впливають на здоров’я і як важливо розуміти свій стан та вміти контролювати його, особливості підліткового віку. На прикладі ефекту гніву діти дискутували щодо того, що відчуває тіло людини в той час, і знайшли кожен для себе щонайменьше три способи заспокоїтись. А далі бажаючі, отримавши на папірці певну емоцію, придумували сценку, а інші намагалися її відгадати. Учні дійшли висновку, що емоції і почуття дуже впливають на життя, і що”негативні” емоції для людини так само важливі як і “позитивні”, а іноді й допомагають рухатись вперед.
#Спеціалізована школа 41
#HealthySchools_UA #HS_UA #ЦентрКСВ