Тільки в малюванні діти із самого початку вільні від обмежень, і саме тому надають йому перевагу з поміж усіх видів художньої творчості. ​Образотворча діяльність відкриває для дітей можливості творити самим, за власним задумом. Учні 2- Б класу  (класний керівник Господарчук Марія Станіславівна) здійснили новий етап відкриття індивідуальних можливостей–пробувавши малювати ніжками, застосовуючи різні кольори .

Перший етап-тренування: діти розпочали індивідуально розфарбовувати малюнки;

другий етап: діти поділилися на міні групи та на спільному аркуші, попередньо обговоривши ідею, відтворювали свої неймовірно яскраві шедеври.

Даний тип уроку допоміг учням 2- Б класу відкрити для себе нову техніку малювання, згуртуватися, поспілкуватися, послухати музику, зарядитися позитивною енергією, полоскотати себе пензликом по п’ятах , отримати море позитиву та задоволення від навчального процесу.