Засідання Speaking Club

One Response to Засідання Speaking Club

• Надія Коваль says:

Добрий день! Звертається до Вас мама першокласниці Перебейніс Софії. Нам дуже подобається школа, вдячні долі, що ми потрапили до школи 41 та до нашої вчительки Ольги Петрівни. Софія також здала тести у художню школу № 7, там навчається малюванню. Заняття з малювання у нас прохлдять тричі на тиждень ( пн, вт, чт.) До 1 першого класу ми навчались ангілйській мови на курсах (нажаль зараз не має цих занять) і хотіли б навчатись далі. Зраділи коли дізналися, що у школі є Speaking Club, але розчарувались, що не можемо відвідувати англійський клуб через заняття у художній школі. Таке питання чи прохання – чи можна для дітей зробити ще хочам один додатковий день у середу чи у пятницю для Speaking Club. Буду Вам двячна за відповідь. З повагою, Коваль Надія, мама першокласниці Софії Перебейніс.