УВАГА!!!

Відповідно до розпорядження Шевченківської районної у м. Києві деражавної адміністрації від 16.08.2017р. № 524 «Про організацію харчування в дошкільних навчальних закладах, навчально-виховних комплексах, загальноосвітніх навчальних закладах, інтернатних навчальних закладах Шевченківського району м. Києва» з 08.09.2017 року підвищилася вартість безкоштовного харчування (сніданків) для учнів пільгових категорій, а саме:

• для учнів 1-4 кл. – 16 грн. 50 коп. на одного учня один раз на день;
  • для учнів 5-11 кл. – 19 грн. 50 коп. на одного учня один раз на день.

На підставі цього розпорядження безкоштовне одноразове харчування здійснюється для учнів таких категорій:

1. учнів 1-4 класів, зокрема дітей з особливими освітніми потребами, які

навчаються в інклюзивних класах.

1. учнів 5-11 класів:
  • дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування;
  • дітей-інвалідів;
  • дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;
  • дітей із сімей учасників антитерористичної операції та дітей із сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції;
  • дітей із сімей киян, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаним під час участі в Революції Гідності.

Харчування для всіх інших учнів, а також  під час перебування дітей на ГПД здійснюється за кошти батьків.