З Днем матері!

День Матері – світле та найніжніше свято подяки, любові, турботи. І хоча у цей день найголовніший подарунок для матусь – бачити щасливі очі своєї дитини та обійняти її, дітям хочеться подарувати мамам радість і святковий настрій, готуючи різні хенд-мейд вітання. Так, у 5-Б класі (класний керівник Радванська Єлизавета Сергіївна) пройшов тематичний онлайн-воркшоп, на якому учні зробили своїми руками листівки, привітання, орігамі тощо. Також школярі поговорили про історію свята та українські традиції, і складали сенкани. У цей тривожний час, коли так хочеться миру, мамусям було надзвичайно приємно отримати частинку радості та щастя, зроблену руками дітей.
Здобувачі освіти 3-Б класу (класний керівник Карацюба Лариса Іванівна) співали тематичні пісні про найрідніших та виконували інтелектуальну гру-вікторину.
5-А клас (класний керівник Луценко Ірина Василівна) ознайомився історією свята та з традиціями святкування у різних країнах світу та в Україні!
#скарбниця_людяності
#happy_mother’s_day