Daily Archives: Грудень 1, 2022

#STEAM41

#критичне_мислення

#батько_наш_Сковорода

Грудень багатий на свята. Саме у цьому місяці 2022 року відзначається 300 – ліття від дня народження українського філософа Григорія Савича Сковороди. Тому сьогодні, в рамках районного проєкту “Батько наш Сковорода”, на уроках української мови та літератури учні 5-Б та 6-А класу (учитель Стаховська Людмила Олександрівна) змогли дізнатися цікаві факти про життя та творчість цієї непересічної особистості, подискутувати про його погляди на світ та спосіб мислення; відгадати афоризми, створені мовою емодзі, поділитися своїми думками щодо висловів, які є орієнтирами найвищих моральних якостей.

#STEAM

У 6-Б класі (вчитель Радванська Єлизавета Сергіївна) на уроці української мови під час вивчення теми “Власні та загальні назви” діти водночас дізналися про цікавинки у світі науки👩‍🔬, українські стартапи, історію винаходу штучного інтелекту🎮 та віртуальної реальності🥽. Розвивали творчі здібності🖋️, мріючи, які технології хотіли би бачити у майбутньому👩‍💻. У есеї учні створювали “Країну мрії”📝, а також ділилися, які стартапи наших співвітчизників зацікавили якнайбільше 🇺🇦

#16_днів_проти_насильства#healthy_for_life

В рамках акції” 16 днів проти насильства” практичним психологом Полоус Іриною Олександрівною і класним керівником 11-А класу Костенко Наталією Василівною була проведена інтерактивна гра “ВІЛ/СНІД. Ти повинен це знати!” Метою гри є профілактика негативних явищ в молодіжному середовищі та отриманні інформації про ВІЛ/СНІД.

#16_днів_проти_насильства #healthy_for_life

#кібергігієна #кібербезпека #безпека_в_інтернеті