Daily Archives: Листопад 22, 2022

#особиста_гідність #Україна_це_Європа

На занятті гуртка “Особиста гідність. Громадянська позиція” (керівник Радванська Єлизавета Сергіївна) учні аналізували тему “Європейська інтеграція”🌍: говорили про майбутнє України, про історію створення Європейського Союзу, про культурну інтеграцію та демократичні цінності🙋. Дійшли висновку, що усі позитивні зміни в суспільстві залежать від кожного з нас🇺🇦

#критичне_мислення

У 9-Б класі (вчитель Радванська Єлизавета Сергіївна) на уроці української літератури діти тренували навички критичного мислення та творчі здібності в аналітичній грі “Герої твору очима сучасного читача”🧐. Міркували над змістом “Енеїди” Котляревського з точки зору людей ХХІ століття, виконували вправу “Діаграма Вена” та обговорили суспільно важливі теми – демократичні цінності, негативний вплив корупції, культурну самоідентифікацію та патріотизм 🇺🇦

#екосвідомі_з_дитинства #фінансова_грамотність

#екосвідомі_з_дитинства#фінансова_грамотність В 11-В класі відбувся урок географії (учитель Баклан Оксана Миколаївна) “Кліматичні умови та ресурсний потенціал атмосфери”, під час якого учні дізналися про джерела використання альтернативної енергії, її переваги, а також як можна на цьому отримати прибуток завдяки програмі “Зелений тариф”.

#STEAM41

Подорож до центру Землі здійснювали учні 6-х класів на уроці географії (учитель Сопочкіна Олена Валеріївна) . Подорожуючи дізналися про будову нашої планети, як утворилися материки та на узбережжі якого океану можна було відпочивати 260 млн років тому. Також за допомогою цифрових технологій побачили, як рухаються літосферні плити та, що відбувається внаслідок таких рухів. Після уроку діти створили власну модель будови Землі.

#фінансова_грамотність #Підприємницька_діяльність

#фінансова_грамотність

#Підприємницька_діяльність З кожним роком в Україні та світі збільшуються площі вирощування сої. Це пов’язано з тим, що соя може замінити продукти харчування тваринного походження, а культура рослинних продуктів все більше поширюється серед українців. Учні 9-Б класу на уроці географії (учитель Сопочкіна Олена Валеріївна) обговорили з чого можна почати власну справу, які можуть бути ризики та, як досягти результату, а також спробували себе у ролі виробників продуктів із сої та створили власну рекламу.

#STEAM41

STEAM41-урок української літератури (учитель Радванська Єлизавета Сергіївна) у 5-А, 5-В класах був сьогодні присвячений темі заснування Києва🏙️. Діти не тільки порівняли легенди різних народів про заснування міст📖, а й дізналися, як будували міста в минулому – що враховували при плануванні📐📝, як робили дороги та споруджували порти🚢. Також учні познайомились з основними правилами сучасного містобудування🏗️, довідалися про цікаві проєкти відомих архітекторів🏢, мали змогу порівняти тип забудови у столицях різних країн🗺️.

#Speaking_Club41

#місячник_підприємницької_діяльності #підприємницька_діяльність