Daily Archives: Листопад 16, 2022

#батько_наш_Сковорода

Непересічна особистість Григорія Сковороди, його переконання та афоризми знаходять відгук і у сучасної молоді. В 10-А класі (класний керівник Бойчук Марія Олександрівна) відбувся бібліоконсалтинг, під час якого обговорили відомі вислови філософа та їх значення, а також створювали хештеги, для зручності у пошукових додатках.

#день_толерантності #рівний_рівному

У 6-Б класі (класний керівник Радванська Єлизавета Сергіївна) відбувся інтерактивний захід до Міжнародного дня толерантності✨. Діти виконували цікаві завдання, взяли участь у вікторині, пригадали головні правила толерантного спілкування та обговорили, чому взаємоповага, рівність та милосердя є настільки важливими для людства☀️

#день_толерантності#рівний_рівному

Чому важливо бути толерантним, як навчитися не тільки слухати, а й чути свого співбесідника, чи має дружба національність – шукали відповіді на усі ці питання учні 5-Б класу (учитель Стаховська Людмила Олександрівна) на уроці- тренінгу до Міжнародного дня толерантності. Усі присутні мали можливість розповісти про своїх товаришів, згадати радісні моменти, а також поміркувати, як вчинили б у певних ситуаціях. Наприкінці уроку зробили висновок, що у суспільстві важливо розуміти одне одного та підтримувати.

#день_толерантності#рівний_рівному

16 листопада у Міжнародний день толерантності у 6-А класі (класний керівник Луценко Ірина Василівна) відбувся тематичний брифінг, під час якого обговорили поняття толерантності, його сенси та розібрали ситуативні задачі. Переглянули та проаналізували повчальні мультфільми та змоделювали варіанти толерантного виходу з ситуацій.

Листопад 2022
« Жов   Гру »