Daily Archives: Листопад 11, 2022

#STEAM #41

#STEAM #41На дослідження природи світла🔦 знадобилося не мало часу ⏳️ власне не одне століття. За цей час багато різних гіпотез змінили одна одну. А ми продовжуємо пізнавати нове шляхом експериментів та досліджень, як от учні 9-х класів під час уроків фізики (вчитель Глущенко Олена Миколаївна) досліджували закони геометричної оптики.

#день_доброти#скарбниця_людяності

В 5-А класі (класний керівник Глущенко Олена Миколаївна) відбувся квест “Шлях до добра”. Діти пригадали прислів’я, приказки про добро, мандрували сторінками улюблених книжок, що вчать дружби, доброти і милосердя, змонтували візуалізацію “Мій друг”#день_доброти#скарбниця_людяності

Пряме включення зі станції “Академік Вернадський”

11 листопада під час уроку географії (вчитель Сопочкіна Олена Валеріївна) 10-А клас мав унікальну можливість здійснити екскурсію в real time станцією «Академік Вернадський» шляхом прямого включення з Антарктиди. Науковці показали приміщення, в яких вони працюють і відпочивають та обладнання, яке застосовують для вивчення атмосфери. Зокрема, учні дізналися які на сьогоднішній день відбуваються зміни в озоновому шарі та проаналізували динаміку цих змін. І на сам кінець, відбулося те, чого найбільше чекали діти: відкривши двері науковці показали пінгвінів 🐧 🐧, які прогулювалися поряд зі станцією.

#book_hub #41 #в_українському_вимірі

У 6-Б класі (вчитель Радванська Єлизавета Сергіївна) відбувся інтерактивний урок української літератури, на якому за допомогою завдань “Читацьке колесо”☀️, “Діамант цінностей”💎, “Почуття героя” та “Піраміда твору” діти розвивали емоційний інтелект, водночас аналізуючи етичну складову поеми Тараса Шевченка📖, а також обговорили поняття “патріотизм” та “національна свідомість” на прикладі твору 📙.

#фінансова_грамотність #Підприємницька_діяльність #Місячникпідприємницькоїдіяльності

#фінансоваграмотність #Підприємницькадіяльність #Місячникпідприємницькоїдіяльності

Музика та архітектура – це види мистецтва, які дозволяють кожному відчути себе вільним. Протягом тижня учні 5-их та 8-мих класів (вчитель Бойчук Марія Олександрівна) взяли на себе роль організаторів власного музичного колективу та прораховували кошти на будівництво архітектури в романдському стилі. Фінанси💰Дизайн🎨Костюми👗транспорт🚌Бюджет💵

#фінансова_грамотність #підприємницька_діяльність #місячник_підприємницької_діяльності