Monthly Archives: Квітень 2021

Увага!

Освітній процес в очній формі буде відновлено з 05.05.2021 року.

Оголошено конкурс!

Виготовлення оригінальних виробів

Звичайні серветки можна використовувати не тільки як елемент сервування, а й для виготовлення оригінальних виробів. Основна перевага серветок в тому, що вони мають невелику вартість та мають велику палітру кольорів. Із серветок можна зробити різні аплікації, квіти, цікавих ляльок та незвичайних персонажів. Саме цим під час уроків трудового навчання (вчитель Палюкенієнє Світлана Вікторівна) і займалися здобувачі освіти 5-7 класів.

Про гірські породи

На уроці географії, під час вивчення теми “Природні комплекси”, учень 6-А класу Кравчук Іван розповів про один із компонентів природи – гірські породи, а саме про мінерали, з яких вони складаються та показав свою власну колекцію.

Посилення процесів опустелення та втрата тропічних лісів

Втрата тропічних лісів і посилення процесів опустелення сьогодні – це основні екологічні проблеми Африки, адже наслідком стали зменшення площі орних земель, пасовищ, розвивається інтенсивна деградація ґрунтового покриву. З огляду на надмірну експлуатацію ресурсів дикої природи, зникають цілі види фауни і флори. Про результати таких антропогенних впливів, на уроці географії, розповів учень 10-А класу Ткаченко Микита та запропонував шляхи подолання цієї проблеми.

“Відлуння катастрофи в українській поезії”

У 7-Б класі відбувся тематичний урок української літератури “Відлуння катастрофи в українській поезії” (вчитель Радванська Єлизавета Сергіївна) до річниці трагедії на Чорнобильській АЕС. Діти читали вірші Ліни Костенко, Дмитра Павличка та інших поетів, присвячені страшній події 1986 року.

Барвиста мозаїка

На уроках трудового навчання (вчитель Палюкенієнє Світлана Вікторівна) здобувачі освіти 8-х класів створили барвисті мозаїки у техніці Origami Pixels. Складати модулі з квадратів паперу не складно, а захопливо.

Чорнобильська трагедія – біль України

Чорнобильська трагедія – біль України. Минуло 35 років, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей. В цьому пересвідчилися і здобувачі освіти 3- Б класу (класний керівник Полоус Ірина Олександрівна).Цей день не минув безслідно, він буде буде завжди об’єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією.


Пам”ятаємо…

“Ціна людської недбалості”

Напередодні роковин трагедії на Чорнобильській АЕС у 10-Б класі (класний керівник Пагута Людмила Олексіївна) відбулася година спілкування у форматі “круглий стіл” “Ціна людської недбалості”.

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер   Тра »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Архіви