Monthly Archives: Квітень 2021

До Всесвітнього дня мистецтва

Ми починаємо малювати раніше, ніж читати й писати. Читаємо й пишемо дотепер, а малюють тільки професіонали.В. СухомлинськийСаме під таким гаслом учні 6-7 класів (вчитель Бойчук Марія Олександрівна) відчули себе справжніми професіоналами і відтворили та “скопіювали” цікаві й відомі ілюстрації до Всесвітнього дня мистецтва.

#дистанційна_освіта_скарби

Режим веселощів на уроці англійської мови в 5-Б класі (вчитель Скок Оксана Сергіївна) – turn on. Піднімаємо енергетичний рівень знань – done. Миттєвий зворотній зв’язок

#дистанційна_освіта_скарби

Здобувачі освіти 6-А класу (класний керівник Холошевська Катерина Петрівна) у рамках Тижня громадського здоров’я зібралися за “круглим столом”. Питання, які порушили учасники, виявились актуальними для сьогодення:

-Якими є складові громадського здоров’я?

-Що і в якій мірі впливає на здоров’я людини? –

За якими ознаками можна проаналізувати свій стан? Корисними виявились “Десять заповідей для здорового життя”.

#healthy_for_life

Спостереження за прекрасним

Запорука фізичного здоров’я – здоров’я емоційне. Один із способів його покращення – спостереження за прекрасним. Де ми можемо знайти прекрасне? В природі, у витворах мистецтва. Зараз, нажаль неможливо насолоджуватися роботами видатних художників в музеях, тому 4-А клас (класний керівник Галісевич Ірина Юріївна) вирішив відтворити картини в домашніх умовах. Це дійсно надихає, наповнює позитивом. Насолоджуйтесь! #скарбниця_людяності #healthy_for_life

А great opportunity

Today we had a great opportunity to meet our partners from the Apple International School Dubai. The inclusion team shared their experiences and different practices that can help educate children with special needs. It was also agreed that there would be further coperation in the future.

Всесвітній день авіації і космонавтики

12 квітня 1961 року весь світ був приголомшений повідомленням про початок нової ери космічних польотів. У цей день космонавт Юрій Гагарін облетів планету Земля на орбітальному космічному кораблі «Восток». На честь цієї події 12 квітня весь світ відзначає Всесвітній день авіації і космонавтики. Здобувачі освіти 3- Б класу (класний керівник Полоус Ірина Олександрівна) вітають всіх з цією подією!

“Мікрозелень”

Паростки майбутнього – так називають пророщене насіння. Це-справжня комора вітамінів та антиоксидантів, що зміцнюють імунітет. Учениця 11-А класу Обідіна Анастасія виконала проєктну роботу “Мікрозелень” (вчитель Пагута Людмила Олексіївна)

Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів

11 квітня -Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів. 10-Б клас (класний керівник Пагута Людмила Олексіївна)