Daily Archives: Вересень 18, 2020

#ЗупинимоБулінгРазом

Однією з актуальних проблем, які стоять перед сучасним українським суспільством, є подолання і профілактика будь-яких проявів насильства щодо дітей та молоді.Прояви насильницької поведінки широко розповсюджені в буденному житті, і сім’я – не виняток.Протягом Всеукраїнського тижня проти булінгу діти розглядали різні види булінгу: в школі, у різних колективах, у сім’ї, з’ясували причини виникнення та знаходили шляхи подолання цього явища, розігрували ситуації, переглядали і обговорювали тематичні відео ролики та проводили акції.#ЗупинимоБулінгРазом

“Зупинимо булінг разом!”

5-Б клас (класний керівник Скок Оксана Сергіївна) в рамках Всеукраїнського тижня проти булінгу провели агітаційну акцію “Зупинимо булінг разом!”

До Дня партизанської слави

З метою поглиблення знань про партизанський рух в Україні та героїв партизанського руху, напередодні дня партизанської слави у 10-А класі (класний керівник Сопочкіна Олена Валеріївна) відбувся тематичний брейн-ринг.Учні виконували завдання різного типу: давали відповіді на питання, рухалися маршрутами партизанів та вирішували ситуативні задачі.

Fitballday

Моє тіло-моє діло

“Наші партизани”

В 11-А класі відбувся тематичний урок “Наші партизани” (вчитель Єгоров Руслан Владиславович) присвячений Дню партизанської слави. Здобувачі освіти ознайомились з книжково-ілюстративною виставкою по темі уроку. Також одинадцятикласники заграли у настільну гру “УПА: відповідь нескореного народу” розроблену Українським інститутом національної пам’яті. Завдяки проведеному заходу здобувачі освіти зрозуміли, що національна партизанська традиція тягнеться від УПА до сучасних українських партизанів задіяних у війні проти російського агресора на Сході та в Криму.

Європейський тиждень мобільності

В рамках Європейського тижня мобільності діти вкотре згадали правила безпечного дорожнього руху, приділивши особливу увагу правилам безпечного користування велосипедами, скейтами.

ЗупинимоБулінгРазом

8-А клас (класний керівник Бойчук Марія Олександрівна) створив мотиваційний ролик в рамках Всеукраїнського тижня проти булінгу.

В рамках Всеукраїнського тижня проти булінгу в школі відбуваються тематичні заходи. Діти розвивають вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації, формують навики відповідальної та безпечної поведінки, почуття емпатії до дитини, яка зазнає насильства.Школярі мають зрозуміти, що булити- не круто! Краще дружити!#зупинимобулінгразом+3720Охоплено людей218EngagementsПросувати допис

Вересень 2020
« Сер   Жов »