Monthly Archives: Березень 2020

початок 4-ї чверті

Сьогодні відновили освітній процес після весняних канікул😊! І хоча формат уроків дещо незвичний, але і педагоги, і діти радо опановують нові навички) Welcome back to study, dear friends!😀

щодо вибору підручників

З Міжнародним днем щастя!

Будьте здорові!

Челендж “Булінгу-ні!” Четвертий “Б” третьому “Б”

Челендж "Булінгу-ні!" Четвертий "Б" третьому "Б"

Опубліковано Спеціалізована школа 41 Середа, 11 березня 2020 р.

Вода – основа життя на Землі.

Вода- основа життя на Землі. Сьогодні на уроці природознавства (вчитель Голота Оксана Василівна) учні поринули у світ води та льоду. Учениці 5-А класу Лукашенко Марія та Бардюк Юлія презентували проєкти про воду, сніг і лід, з яких учні дізналися багато нового і цікавого.

«Книгоманія-2020»

З метою популяризації культури читання був проведений конкурс «Книгоманія-2020». Учасники представили свої читацькі щоденники, які містили записи про прочитані книжки, що не входять до шкільної програми з української чи зарубіжної літератури.

#збережемопервоцвіти

Щороку в Україні знищується близько 20 млн підсніжників, пролісків та інших видів весняних квітів. Сьогодні в рамках тематичної перерви, учні школи згадали різновиди первоцвітів, а також надихнулись чарівною джазовою музикою.
#збережемопервоцвіти

В рамках проєкту “Happy Ukraine” діти👶👨‍👩‍👧‍👦 відповіли на питання “Що для мене щастя?”, в результаті чого з’явилася Happy Wall🌈✨💜 #happyukraine

Єдність

Сьогодні 4-А клас (класний керівник Вертипорох Юлія Пилипівна) розмірковував над питаннями « Що може статись із родиною, у якій немає єдності”? у таких ситуаціях:
– хтось у родині тяжко захворів;
– у будинку необхідно робити ремонт;
– у родині немає грошей;
– діти не слухаються дорослих;
– у родині з‘явилася домашня тваринка.
Потім діти уявили, що на землі з‘явилося чарівне Джерело Єдності.
Вони розповідали і зображали, як вода із цього Джерела допоможе вирішити ці та інші нелегкі проблеми. Цінність “Єдність”.
#happyukraine

Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют   Кві »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Архіви