Daily Archives: Січень 17, 2020

“Лихослів’я – хвороба чи мода?”

З метою профілактики вживання лайливих, образливих слів та нецензурної лексики, проявів агресії в учнівському середовищі, сприянню формуванню навичок спілкування без використання «лайливих» слів в 9-А класі (класний керівник Сопочкіна Олена Валеріївна) була проведена акція “Лихослів’я – хвороба чи мода?”. Учні переглянули відеоролики, в яких почули думку населення про людей, які використовують “лайливі”слова та створили пам’ятку “Лихослів’я свідчить про…”

лепбук “Птахи взимку”

17.01.2020 року учні 2-В (класний керівник Андреєва-Онопрійчук Марина Вячеславівна) в рамках інтегрованого курсу “Я досліджую світ” колективно зробили лепбук “Птахи взимку”.
#новаукраїнськашкола

“Лихослів’я? Є альтернатива!”

У 11-А класі (класний керівник Шликова Вікторія Володимирівна) відбулася година спілкування: «Лихослів’я? Є альтернатива!». Діти взяли учать у анкетуванні з вивчення вживання лихослів’я; проаналізували, як енергетично слово може впливати на особистість; довели, що потрібно частіше проявляти доброту, милосердя, терпимість, повагу до людей; вчитися аналізувати ситуації, нейтралізувати свій гнів. Здобувачі освіти зрозуміли, що потрібно перестати лаятися самому, виробляти в собі відразу до лихослів’я, уникати спілкування з людьми, що лаються. Учні опрацювали пам’ятку щодо подолання в собі лихослів’я, ознайомилися з Кодексом України про адміністративні правопорушення, а саме: про покарання за нецензурну лайку в громадських місцях та вживання лихослів’я.
Лихослів’я – це екологічна катастрофа української мови, тому потрібно формувати негативне ставлення до цього явища шляхом надання інформації про його вплив на здоров’я, розвиток особистості та про значення і силу слова в житті людини.
#культурамовлення

В 3-Б (класний керівник Величко Наталія Сергіївна), в 6-Б класі (класний керівник Федорова Марина Юріївна) та в 7-А класі (класний керівник Єгоров Руслан Владиславович) обговорили сьогодні тему лихослів’я і дійшли спільного висновку: “Лихослів’ю НІ!!!”

Січень 2020
« Гру   Лют »