Daily Archives: Січень 16, 2020

Міні-вікторина “Культура мовної поведінки”

В 2-А класі (класний керівник Білоус Оксана Іванівна) відбулася міні-вікторина “Культура мовної поведінки”. В ігровій формі вивчили нові слова і правила мовної культури, повторили і закріпили вже відомі, наголосили на непривабливості та недопустимості вживання образливих слів,підкреслили красу вживання ввічливих слів та компліментів у мовленні. Важливо виробити звичку вживати у своєму мовленні “правильні” слова і не засмічувати мову вживанням образливих слів.
#культурамовлення

Дайджест “Слово – не горобець, вилетить – не спіймаєш”

Будучи носієм мови, кожен з нас має абсолютно унікальний запас слів. Цей набір є потужним інструментом самовизначення та самореалізації. Це гарно засвоїли учні 2-Б класу ( класний керівник Полоус Ірина Олександрівна) під час проведення дайджесту “Слово – не горобець, вилетить – не спіймаєш”. Слова – це одяг наших думок, і те, які слова ми вживаємо кожного дня, значно впливає на наше шкільне і позашкільне життя. Учні за допомогою використання народних прислів’їв та приказок добре засвоїли ключове значення проведення дайджесту: “Як говоримо – так і живемо”.
#культурамовлення

“Лихослів‘я – вірус вбивця”

Сьогодні в 4-А (класний керівник Вертипорох Юлія Пилипівна) та в 4-Б (класний керівник Господарчук Марія Станіславівна) класах відбувся захід “Лихослів‘я – вірус вбивця”, в рамках якого формувалося негативне ставлення до лихослів‘я шляхом донесення інформації про вплив на здоров’я і розвиток особистості, про значення і силу слова в житті людини. Здобувачі освіти вчилися керувати власними емоціями і контролювати гнів, поважати почуття інших.

агіт-проект

Учні 5-Б класу (класний керівник Пивоварова Ганна Володимирівна) створили мотиваційну стінівку з закликом не засмічувати мову!
#культурамовлення

Рольова гра “Геть лихослів”я!”

В 4-В класі (класний керівник Твердохліб Дарина Олександрівна) було проведено рольову гру “Геть лихослів”я!”. У фіналі гри діти обрали стежку у світле, квітуче майбутнє, стежку до прірви не обрав жоден учень.
#кульутрамовлення

Січень 2020