Monthly Archives: Січень 2020

Любов

Поточний тиждень в учнів 2-Б класу (класний керівник Полоус Ірина Олександрівна) був присвячений такій важливій цінності, як любов, адже дитина потребує батьківської любові як необхідної умови її зростання,психологічного комфорту, затребуваності і значущості. Відсутність любові чи втрата її є важким випробуванням для людини, що може мати негативні наслідки. Усе це учні зрозуміли, створюючи сенкан “Любов”, працюючи з прислів’ями та висловами відомих людей про любов на уроках української мови. На уроці праці учнями була створена яскрава композиція “Парасолька любові”, яка здатна захистити усю їх родину і друзів від негараздів. Гарним підсумком тижня стали учнівські презентації на тему “Що таке любов?”, які проілюстрували як добре діти зрозуміли способи прояву любові та її види.

Музей ілюзії

Учні 8-А класу (класний керівник Пінчук Тетяна Олександрівна) отримали безліч вражень і позитивних емоцій в Музеї ілюзій. Незвичайний формат закладу дозволяє не просто оглядати експозиції, а і взяти активну участь. Діти мали можливість поринути у світ фотоілюзії, побувати в різних локаціях та поглибити свої знання з фотомистецтва.

“Як вберегтися від вірусних захворювань”

30 січня учні 6-х класів спілкувалися з представником ГО “Здорове людство” на таку актуальну сьогодні тему “Як вберегтися від вірусних захворювань”. Діти дізналися про різновиди вірусів, про заходи профілактики, а також про шляхи зміцнення свого здоров’я та імунітету.
#healthyforlife

День пам”яті героїв Крут

29 січня в нашій школі відзначили 102 річницю бою під Крутами. Учні 10-А класу (вчитель історії Єгоров Руслан Владиславович), які нещодавно вивчали цей матеріал на уроках історії України підготували інформацію про бій для своїх молодших товаришів. Окрім загальної історичної інформації у відзначенні була присутня і мистецька складова. Софія Татаркіна натхненно продекламувала вірші українських поетів присвячені тематиці Крут. Пам’ять про героїзм захисників України живе у віках.

Вечір пам’яті

28 січня в Київській Малій академії наук🔭 відбувся вечір пам’яті Леоніда Каденюка – першого 🚀астронавта України, Героя України🇺🇦, присвячений 69-річниці з дня його народження. Захід відвідав учень 10-А класу, член МАН, Завадський Антон та вчитель фізики, Голота Оксана Василівна. МАНівці мали змогу поставити запитання дружині космонавта, Вірі Юріївні Каденюк, та дізнатися більше про героя. З великим задоволенням і цікавістю оглянули експозиції музею🖼️.

Хімічні досліди

Сьогодні під час уроку хімії ⚗️учні 11-А класу (вчитель Пагута Людмила Олексіївна) мали цікавий досвід, а саме вимірювали кислотності 👩‍🔬різних природних та штучних середовищ. Діти з задоволенням проводили дослідження👨‍🔬🔬, будували графіки 📈📊щодо кислотності різних фруктових соків, бюветної, водопровідної та бутильованої води за допомогою нової цифрової лабораторії👨‍🔬, а також зробили практичні висновки про доцільність вживання чи використання певних продуктів💦. Продовжуємо експерименти⚛️!
#досліджуєморазом

Зі святом!

Я співаю про тебе, прекрасна країно,
Де хлібами духмяними вкриті поля,
І про шлях твій до волі, моя Україно,
Незалежна та славна слов’янська земля!

З Днем Соборності!

З Днем Соборності України!

Опубліковано Спеціалізована школа 41 Вівторок, 21 січня 2020 р.

Зі святом!

Зі святом!

Опубліковано Спеціалізована школа 41 Вівторок, 21 січня 2020 р.

День обіймів

День обійм 2020

21 січня 2020 Міжнародний день обійм #41

Опубліковано Спеціалізована школа 41 Вівторок, 21 січня 2020 р.
Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру   Лют »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Архіви