Monthly Archives: Січень 2020

“Лихослів’я – хвороба чи мода?”

З метою профілактики вживання лайливих, образливих слів та нецензурної лексики, проявів агресії в учнівському середовищі, сприянню формуванню навичок спілкування без використання «лайливих» слів в 9-А класі (класний керівник Сопочкіна Олена Валеріївна) була проведена акція “Лихослів’я – хвороба чи мода?”. Учні переглянули відеоролики, в яких почули думку населення про людей, які використовують “лайливі”слова та створили пам’ятку “Лихослів’я свідчить про…”
#культурамовлення

Міні-вікторина “Культура мовної поведінки”

В 2-А класі (класний керівник Білоус Оксана Іванівна) відбулася міні-вікторина “Культура мовної поведінки”. В ігровій формі вивчили нові слова і правила мовної культури, повторили і закріпили вже відомі, наголосили на непривабливості та недопустимості вживання образливих слів,підкреслили красу вживання ввічливих слів та компліментів у мовленні. Важливо виробити звичку вживати у своєму мовленні “правильні” слова і не засмічувати мову вживанням образливих слів.
#культурамовлення

Дайджест “Слово – не горобець, вилетить – не спіймаєш”

Будучи носієм мови, кожен з нас має абсолютно унікальний запас слів. Цей набір є потужним інструментом самовизначення та самореалізації. Це гарно засвоїли учні 2-Б класу ( класний керівник Полоус Ірина Олександрівна) під час проведення дайджесту “Слово – не горобець, вилетить – не спіймаєш”. Слова – це одяг наших думок, і те, які слова ми вживаємо кожного дня, значно впливає на наше шкільне і позашкільне життя. Учні за допомогою використання народних прислів’їв та приказок добре засвоїли ключове значення проведення дайджесту: “Як говоримо – так і живемо”.
#культурамовлення

“Лихослів‘я – вірус вбивця”

Сьогодні в 4-А (класний керівник Вертипорох Юлія Пилипівна) та в 4-Б (класний керівник Господарчук Марія Станіславівна) класах відбувся захід “Лихослів‘я – вірус вбивця”, в рамках якого формувалося негативне ставлення до лихослів‘я шляхом донесення інформації про вплив на здоров’я і розвиток особистості, про значення і силу слова в житті людини. Здобувачі освіти вчилися керувати власними емоціями і контролювати гнів, поважати почуття інших.

агіт-проект

Учні 5-Б класу (класний керівник Пивоварова Ганна Володимирівна) створили мотиваційну стінівку з закликом не засмічувати мову!
#культурамовлення

Рольова гра “Геть лихослів”я!”

В 4-В класі (класний керівник Твердохліб Дарина Олександрівна) було проведено рольову гру “Геть лихослів”я!”. У фіналі гри діти обрали стежку у світле, квітуче майбутнє, стежку до прірви не обрав жоден учень.
#кульутрамовлення

“Вірус лихослів’я”

У 8-А класі (класний керівник Пінчук Тетяна Олександрівна) відбулась профілактична бесіда з елементами тренінгу “Вірус лихослів’я”. Діти обговорорили походження “поганих” слів та наслідки їх використання, а також виконували вправи, які покликані навчити емоційному самоконтролю.
#культурамовлення

15.01.2020 року у 2-В класі (класний керівник Марина Вячеславівна Андреєва-Онопрійчук) відбувся дейджест на тему «Лихослів’я? Є альтернатива!» Під час заходу учні дізналися про історію лихослів’я, вплив лихослів’я на здоров’я та особистість, формували стійку відразу до ненормативної лексики, негативне ставлення до цієї шкідливої звички, надихнулися до морального саморозвитку та самовдосконалення.

Увага!

Арт-терапія “Геть лихослів’я!”

14.01 у 5-А класі (класний керівник Малько Аліна Олександрівна) відбулося заняття у формі арт-терапії “Геть лихослів’я!”. Під час заняття діти вчилися вирішувати спірні питання опираючись на культурне мовлення. Атр-терапія стала чудовим способом зняття емоційного напруження учнів.

Січень 2020
« Гру