Monthly Archives: Грудень 2019

Вітаємо!

«Живи і працюй в Україні»

В рамках проекту «Живи і працюй в Україні» у грудні з учнями середніх класів (практичний психолог Шевенко Алла Миколаївна) було проведено інтерактивні зустрічі “Я у світі професій”, на яких підлітки знайомилися з основами фінансової грамотності, мали можливість тренуватися у створенні креативних стартапів. Робота в малих групах та метод мозкового штурму дозволяють учням відкрито висловлювати власні ідеї та враховувати позицію партнерів для створення цікавих проектів.
#живиіпрацюйвукраїні

“WOW Ukraine”

Учні 8-А класу (класний керівник Пінчук Тетяна Олександрівна) відвідали інтерактивну виставку “WOW Ukraine”, де мали змогу ознайомитись із географією, промисловістю, історію, культурою України завдяки безлічі інсталяцій, VR та інтерактивів;
побачити унікальні експонати автопортретів та скульптур, зібраних з усієї України.

#happyvaluesukraine

23 грудня батьківська громада мала можливість визначити власні особистісні цінності та скласти свої емоційні 😃портрети.
Показово, що для батьків важливими є здоров’я⚛️, щастя💫, любов💞 та мир☮️🕊️✌️
#happyvaluesukraine

Вітаємо 🥇🥈🥉переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!!! Бажаємо нових перемог🏆 і високих досягнень👩‍🔬🔬✨⭐🌟!

Вітаємо🎆 наших майбутніх науковців 📚📖з чудовими результатами захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України🇺🇦!

Новорічна розважальна диско-паті🎉🎊🎄🎆💃🕺🎭

“Новорічний калейдоскоп” 5-11 класи

Ukraine WOW

Відвідавши виставку Ukraine WOW ніхто не залишиться байдужим!
Учні 4-В класу (класний керівник Твердохліб Дарина Олександрівна) захоплено дослідили всі інсталяції провідного сучасного інтерактивного простору Ukraine WOW. Вивчаємо нашу велику і різноманітну Україну цікаво, яскраво і впевнено!

БЖД

Учні 8-А класу (класний керівник Пінчук Тетяна Олександрівна) прослухали сьогодні лекторій “Правила поведінки у разі виявлення небезпечного предмету”, а в 7-А класі (класний керівник Єгоров Руслан Владиславович) згадали про безпечну поведінку під час снігопаду та заметілі. 6-А клас (класний керівник Строкова Раїса Юріївна) говорив про шляхи захисту від застуди. А 9-А клас (класний керівник Сопочкіна Олена Валеріївна) обговорив питання електробезпеки.

Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис   Січ »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Архіви