Monthly Archives: Листопад 2019

“Гра сенсів”

Учні 7-А класу (амбасадор щастя Єгоров Руслан Владиславович) 29 листопада склали свій емоційний 😀портрет та визначили командні і особистісні цінності👪🌈🌞.

#Fitnessосінь 9-А (класний керівник Сопочкіна Олена Валеріївна)

#Fitnessосінь 9-А (класний керівник Сопочкіна Олена Валеріївна)

Опубліковано Спеціалізована школа 41 Пʼятниця, 29 листопада 2019 р.

It was really interesting 👌and tasty 🤤discussion!

Further meeting 🤝with our American 🇺🇸friend Neffie helps our students 👨‍🎓👩‍🎓to distinguish what aspects make people successful🙋‍♂️🙋‍♀️
Understanding your uniqueness and tackling problems are factors that define your place in the world🌎
What may help us to exchange experience? Of course – English language ☝️
It was really interesting 👌and tasty 🤤discussion!

#valueshappyukraine

Щасливі діти✨, щасливі сім’ї👪, щаслива країна🇺🇦!
“Гра сенсів” та визначення командних і особистісних цінностей відбулося сьогодні в 9-А класі (амбасадор щастя Сопочкіна Олена Валеріївна).
#valueshappyukraine

Thanksgiving Day

The best ending of the working day👨‍🏫👩‍💻 is visiting America House 🏠 🇺🇸 and celebrating 🎈Thanksgiving Day in a friendly company!
Students had a great opportunity to communicate with native speakers. We were very excited 😁to be involved in different activities 🎬🎲🎨.
Games, watching videos, tasting delicious 🤤 turkey 🍗 made our day full of joy and pleasant memories!
Thanks 🙏🏼 Neffie for invitation 💌

#Valueshappyukraine

#Valueshappyukraine
Сьогодні 9-Б клас (амбасадор щастя Пагута Людмила Олексіївна) долучився до “Гри сенсів”. Командними цінностями діти вважають Довіру, Закон і Взаємоповагу.#

презентація пригодницьких книжок

26 листопада 6-А клас (класний керівник Стрюкова Раїса Юріївна) та 6-Б клас (класний керівник Федорова Марина Юріївна) відвідали презентацію пригодницьких книжок “Тридцять перший меридіан” та “Сім дорослих днів” Євгенії Пірог, що вийшли друком у “Видавничому центрі “12”. Діти дізналися як звичайний хлопець з України вперто вчився та впевнено просувався до здійснення своїх мрій, на розкопках у Трипіллі, в екзотичній країні, серед незнайомих людей, в інвалідному візку.

Київський національний торгівельно-економічний університет

26 листопада 10-А клас (класний керівник Луценко Ірина Василівна) та 11-А клас (класний керівник Шликова Вікторія Володимирівна) відвідали Київський національний торгівельно-економічний університет, якому виповнилося 70 років. Діти мали можливість ознайомитися в конгрес-холі з історією університету, спеціальностями й спеціалізаціями факультетів, правилами вступу на навчання. Приємно вразили смарт бібліотека та кваліфікаційні лабораторії. Нехай вибір професії наших майбутніх випускників буде правильним і принесе не тільки успіх, а й радість, задоволення і духовний розвиток!

#школапідприємництва#живиіпрацюйвукраїні

4-Б клас (класний керівник Господарчук Марія Станіславівна) взяв участь в уроці «Фінансова поведінка у світі літературних героїв” в рамках районного проекту #школапідприємництва#живиіпрацюйвукраїні. Діти ознайомилися з різними літературними творами( «Багатий та бідний” , «Пес на ім’я Мані », «Зароблені гроші« , «Жадоба»), навчалися раціонально витрачати та заробляти гроші, не бути жадібними та досягати успіхів.

«Мій дім»

22.11.2019 р. Учні 2- Б класу (класний керівник Полоус Ірина Олександрівна) почали тему: «Мій дім». Дім – це місце, де відчуваємо себе спокійно, радісно, захищено. Ось і учні, малюючи свої будиночки, уявляли місце, в якому їм буде радісно. Ось що вийшло…

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов   Гру »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Архіви