Daily Archives: Жовтень 7, 2019

алгоритм дій в надзвичайних ситуаціях

В 6-Б класі (класний керівник Федорова Марина Юріївна) відбувся круглий стіл присвячений пожежній безпеці. Під час заходу діти згадали правила пожежної безпеки та назвали причини виникнення пожеж, ознайомилися з алгоритмом дій в надзвичайних ситуаціях, з’ясували, що вогонь може бути і другом, і ворогом, тому ставитися до него потрібно вкрай обережно!

“Гра сенсів”

Учні 6-Б класу зіграли в “Гру Сенсів” (амбасадор щастя Луценко Ірина Василівна) та визначили головними такі цінності: чесність, дружба, совість, щастя, єдність, працьовитість. Найголовнішими, на їх думку, є такі 3: Чесність, Єдність, Щастя.

“Безпека пасажира”

04.10. в 3-Б класі (класний керівник Величко Наталія Сергіївна) відбулося заняття з елементами тренінгу “Безпека пасажира”, під час якого діти в командах пригадали правила безпечної подорожі основними видами громадського транспорту (тролейбус, автобус, таксі, метро), здадали дорожні знаки, які супроводжують зупинки вказаних транспортних засобів, визначили, як і де найбезпечніше очікувати на транспорт.

Вікторина

В 4-А класі (класний керівник Вертипорох Юлія Пилипівна) відбулася вікторина на тему « Наказові знаки. Доріжка для пішоходів і велосипедистів»
Діти вчилися розрізняти наказові знаки, вирізняти небезпечні ділянки дороги, обов‘язкові напрямки руху, що зображені на знаках.

Жовтень 2019
« Вер