Daily Archives: Жовтень 3, 2019

“Гра сенсів”

Учні 6-А класу зіграли в “Гру сенсів” і визначили цінності для свого класу: здоров’я, щастя та совість.
#happyvaluesukraine

“Мої правила безпеки я знаю “

В 4-Б класі ( класнмй керівник Господарчук Марія Станіславівна ) відбулося заняття з елементами тренінгу “Мої правила безпеки я знаю ”, під час якого здобувачі освіти повторили правила безпеки, промоделювали різні ситуації, які можуть статися якщо потрапити під вплив шахраїв; намалювали ілюстрації ситуацій, які можуть стати реальністю , якщо не дотримуватися правил та вступати в розмову з підозрілими незнайомцями.

” Країною дорожніх знаків”

03.10 учні 2 – Б класу ( класний керівник Полоус Ірина Олександрівна) подорожували ” Країною дорожніх знаків” . Ця подорож допомогла зрозуміти, як важливо всім дотримуватися правил поведінки на дорозі.

“Реклама у нашому житті”

Учні 2-Б класу ( класний керівник Полоус Ірина Олександрівна)здійснили захоплююче знайомство зі світом професій. Тимашкова Світлана разом зі своєю донькою Миланою занурила учнів класу у творчу атмосферу маркетингу. Під час креативного уроку діти засвоїли основи мистецтва продажів, довідалися, що продавець має слідувати останнім тенденціям ринку, щоб не відставати від лідерів. Підсумком уроку стало розширення кола знань та можливих горизонтів для освоєння у дорослому житті.

Жовтень 2019
« Вер