Daily Archives: Жовтень 1, 2019

пожежна безпека

Учні 5-Б класу (класний керівник Пивоварова Ганна Володимирівна) говорили сьогодні про пожежну безпеку, повторили правила поведінки з вогнем та ще раз згадали чого робити не варто, аби не сталося біди.

Зустріч з Шустом Дмитром

Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги!
Далеко не всім дано таке величезне досягнення і благовоління відчути мудрість своїх років.
Літній вік людини — зовсім не означає, що він вже на багато що не здатний, як раз навпаки — це досвід і терпіння, наполегливість та здатність досягти поставлених завдань, ментальної гнучкості й толерантності.
У учнів 4-А,4-Б,4-В класів відбулася зустріч з дідусем учня 4-А класу, Шустом Дмитром Радіоновичем.
Дмитро Радіонович розповів багато цікавого про своє дитинство, своє шкільне життя, різні історії, події, які відбулися в його молоді роки. А також дав зрозуміти, що тільки спільними зусиллями цілком можливо забезпечити, щоб наше життя було якісним, повноцінним, різноманітним і приносило глибоке задоволення!

“Гра сенсів”

Учні 7-А зіграли у “Гру сенсів” та обрали цінності їхньої класу (амбасадор щастя Луценко Ірина Василівна). ⠀
#happyvaluesukraine

“Подорож у світ безпеки”

У 5-а класі (класний керівник Малько Аліна Олександрівна) сьогодні відбуласяся гра “Подорож у світ безпеки”, де було обговорена небезпека (fire) та його користь для суспільства.

Жовтень 2019
« Вер