Monthly Archives: Жовтень 2019

Шумомір

На уроці природознавства (вчитель Голота Оксана Василівна) учень 5-А класу, Кравчук Іван, презентував шумомір. Проводили вимірювання у класі та з’ясовували вплив шуму на здоров’я людини.

Форум М-18

Президент учнівського самоврядування Настя Обідіна та учні 10-А класу (класний керівник Луценко Ірина Василівна) взяли участь у форумі “М-18- ми можемо більше”. Діти дізналися, які якості повинен мати лідер завдяки уроку лідерства від мера столиці В. Кличка, мали змогу поставити запитання, які їх цікавлять. Також учні взяли участь у різних майстер-класах таких як: “територія нових можливостей для кожного”, “Happy teens”, “Київська МАН – територія успіху”. Завершальною ноткою форуму став фронтмен гурту “Антитіла”, молодіжний посол UNICEF, Тарас Тополя, який розповів, як правильно прагнути і досягати цілі. Учні залишилися натхненними і задоволеними.

Тиждень математики і інформатики

Минув Тиждень математики та інформатики. Відбувся конкурс усного рахунку, конкурс малюнків “Комп’ютерний вірус”, КВК з інформатики, “Сірникова олімпіада”, яка сприяла розвитку логічного, неформального та швидкого мислення. Крім того діти розв’язували задачі практичного змісту: задачі на відсотки (депозити), складання кошторису на ремонтні роботи, геометричні задачі та кросворди.

Веселі перерви напередодні свята)

Опубліковано Спеціалізована школа 41 Пʼятниця, 11 жовтня 2019 р.

“Героїв країна-моя Україна”

Учні 9-б класу (класний керівник Пагута Людмила Олексіївна) відвідали загальнорайонний захід “Героїв країна-моя Україна” на базі в/ч А-0222 окремого президентського полку ім. гетьмана Б.Хмельницького.

2-В клас (класний керівник Андреєва-Онопрійчук Марина В’ячеславівна)

2-В клас (класний керівник Андреєва-Онопрійчук Марина В'ячеславівна)

Опубліковано Спеціалізована школа 41 Пʼятниця, 11 жовтня 2019 р.

“Козацькому роду немає перероду “

Сьогодні до Дня захисника України та Дня українського козацтва в учнів 6-Б класу( класний керівник Федорова Марина Юріївна) відбувся захід на тему “Козацькому роду немає перероду “. Учні брали участь в різноманітних конкурсах. А кінець свята закінчився чашечкою ароматного чаю та смаколиком. Учні отримали море задоволення та весело провели час.

Інтерактивне заняття

В 5-Б класі (класний керівник Пивоварова Ганна Володимирівна) відбулося інтерактивне заняття, в ході якого діти дізналися дещо про історію українського козацтва та про свято захисників України. ї

брейн-ринг «Ми козацького роду!»

Напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва учні 10-А (класний керівник Луценко Ірина Василівна) та 11-А класу (класний керівник Шликова Вікторія Володимирівна) взяли участь у брейн-рингу «Ми козацького роду!» У грі діти продемонстрували неабиякі знання з історії українського козацтва.

“Гра сенсів”

4-А клас грав сьогодні та “Гру сенсів”. Саме в цьому віці людина має обрати для себе головні цінності і жити за ними, щоб бути щасливою.
#valueshappyukraine

Жовтень 2019