Monthly Archives: Вересень 2019

#зупинимобулінгразом

Зовнішній вигляд, мовa, поведінка, успішність навчання, соціальний статус – все це може стати причиною цькування дитини. Щоб не допустити цього в 4-Б класі (класний керівник Господарчук Марія Станіславівна) був проведений інтерактивний захід “Моє улюблене життя без булінгу”. Круглий стіл переговорів допоміг збалансувати відносини один з одним, діти поділилися позитивною енергетикою, розглянули ситуації з життя кожного, які не варто повторювати, навчилися знаходити шляхи вирішення проблем не ображаючи оточуючих, позбулися страхів цькування.
#зупинимобулінгразом

Протибулінговий захід у формі гри на зміцнення дружніх стосунків відьувся у 1-Б класі (класний керівник Любчик Світлана Миколаївна) на тему: ” Стався до друзів так, якби ти хотів, щоб ставилися до тебе”. Діти переконалися, що кожен може бути добрим другом, а наш колектив – найбільш згуртованим. Ми – справжня команда, сім’я, де панує комфортна атмосфера та гарний настрій)

#зупинимибулінгразом

Триває профілактична робота в рамках Всеукраїнського тижня без булінгу. В 8-А класі (класний керівник Пінчук Тетяна Олександрівна) провели заняття з елементами тренінгу “Зупинимо булінгу!”, а в 9-Б класі (класний керівник Пагута Людмила Олексіївна) обговорювали тему толерантності.
#зупинимибулінгразом

#веселіперерви

Веселі перерви-це не лише спосіб провести активно😀🤸 перерву, але й можливість зарядитися позитивом✨ на весь день🌈. Саме так сьогодні і сталося з дітками, які під час перерв з величезним задоволенням грали в 🎳боулінг))
#веселіперерви

#зупинимобулінгразом

У 5а класі (класний керівник Малько Аліна Олександрівна) відбувався круглий стіл на тему “Булінг у дитячому середовищі: причини, наслідки та шляхи його подолання”. Здобувачі освіти обговорили проблему булінгу в сучасному середовищі. Метою круглого столу було виховати у здобувачів освіти почуття толерантності, бути небайдужим до чужого горя, запобігати дитячому насиллю.
#зупинимобулінгразом#всеукраїнськийтижденьбезбулінгу

Проектна робота на уроках фізики

На уроці фізики (вчитель Голота Оксана Василівна) учениця 7-Б класу Куліш Діана презентувала проект про винаходи, що змінили наше життя та цікаві факти з історії фізики.

#щасливівчителі41

#щасливівчителі41 підхопили хвилю проекту управління освіти #Fitnessосінь. Дякуємо #YevgeniyaYarova за драйвову ідею та море позитивних емоцій!
#власнийприкладздоровийвчительздоровадитина

“Вчитель і я спортивна сім”я” (4-ті класи)

#Fitnessосінь Сьогодні відбулися змагання (куратор Сірош Володимир Іванович) “Вчитель і я спортивна сім’я”,🏋️🤸🚴🤾🏊 між учнями та вчителями 4-х класів. Класні керівники ( Вертипорох Юлія Пилипівна, Господарчук Марія Станіславівна, Твердохліб Дарина Олександрівна) змагалися на чолі команд за омріяну перемогу!🏆)

#Fitnessосінь Сьогодні відбулися змагання (куратор Сірош Володимир Іванович) "Вчитель і я спортивна сім'я",🏋️🤸🚴🤾🏊 між учнями та вчителями 4-х класів. Класні керівники ( Вертипорох Юлія Пилипівна, Господарчук Марія Станіславівна, Твердохліб Дарина Олександрівна) змагалися на чолі команд за омріяну перемогу!🏆)

Опубліковано Спеціалізована школа 41 Пʼятниця, 13 вересня 2019 р.

“Вчитель і я спортивна сім’я” (5-6 кл.)

#Fitnessосінь триває! Сьогодні відбулися змагання (куратори Лукашук Олександр Михайлович і Пивоварова Ганна Володимирівна) “Вчитель і я спортивна сім’я”, в рамках яких класні керівники (5-6 класів Малько Аліна Олександрівна, Пивоварова Ганна Володимирівна, Стрюкова Раїса Юріївна, Федорова Марина Юріївна) змагалися за перемогу разом зі своїми учнями.
Вітаємо з перемогою 5-А клас!!!
Так тримати!

#Fitnessосінь триває! Сьогодні відбулися змагання (куратори Лукашук Олександр Михайлович і Пивоварова Ганна Володимирівна) "Вчитель і я спортивна сім'я", в рамках яких класні керівники (5-6 класів Малько Аліна Олександрівна, Пивоварова Ганна Володимирівна, Стрюкова Раїса Юріївна, Федорова Марина Юріївна) змагалися за перемогу разом зі своїми учнями.Вітаємо з перемогою 5-А клас!!! Так тримати!

Опубліковано Спеціалізована школа 41 Середа, 11 вересня 2019 р.

акція “Не загинь під колесами!”

09 вересня учні 9-11 класів, спільно з інспекторами відділу зв”язків з громадськістю, управління патрульної поліції м.Києва, взяли участь у акції “Не загинь під колесами!”. За допомогою спеціальних трафаретів діти малювали нагадування для пішоходів поряд з пішохідними переходами на проспекті Перемоги.

Вересень 2019
« Сер