Monthly Archives: Вересень 2019

“Back to school, back to reality”

Емоції відіграють важливу роль у житті кожної людини. Тому початок навчального року розпочався для дітей з проектів-колажів “Back to school, back to reality”, де учні мали можливість поділитися своїми враженнями від літніх канікул.🏖🏝🎾🏊🚣🏋🚵

“Гра сенсів”

Учні 5-А класу (амбасадор щастя Луценко Ірина Василівна) складали ціннісний портрет свого класу і на перше місце поставили довіру, на друге місце дружбу і на третє місце взаємодопомогу.

вшанування пам’яті

30 вересня в нашій школі на уроках історії (вчитель Єгоров Руслан Владиславович) відбулося вшанування пам’яті жертв розстрілів у Бабиному Яру та жертв насильницької політики двох тоталітарних режимів, заручниками якої стали кияни та все населення земель Центрально -Східної Європи. Нагадаємо 29-30 вересня 1941 року (78 років тому) розтрільні команди окупаційної німецької влади розстріляли 33 771 особу євреїв у Бабиному Яру м.Києва. Усього за два роки німецької окупації у Бабиному Яру було поховано близько 100 тис. жертв нацистів 65-70 з них євреї.
#мипамятаємо

“Я маю право!”

Серед дев’ятих класів на уроках правознавства (вчитель Єгоров Руслан Владиславович) відбувся флешмоб “Я маю право!” Здобувачі освіти познайомились зі своїми правами та краще зрозуміли, як їх відстоювати. Також дев’ятикласники довідались, що права в рівній мірі зрівноважуються обов’язками людини і громадянина.

Рух-це життя! #Fitnessосінь

Рух-це життя!#Fitnessосінь

Опубліковано Спеціалізована школа 41 Пʼятниця, 27 вересня 2019 р.

“Гра сенсів”

27 вересня учні 9-Б класу разом з амбасадором щастя Фенченко Надією Миколаївною говорили про цінності, раділи життю, визначали пріоритети, аналізували…🤔та просто весело провели час😀

Національний науково- природничий музей

26.09 учні 2- Б класу ( класний керівник Полоус Ірина Олександрівна) відвідали Національний науково- природничий музей. Учні поринули в чудовий світ тварин, які жили багато років тому. Екскурсія принесла багато позитивних емоцій,покращила настрій та відкрила нові знання.

“Спостереження та дослідження процесу дифузії”

На уроці фізики (вчитель Голота Оксана Василівна) у 7-А класі Компанець Анна разом з Трегуб Міленою проводили експериментальне дослідження на тему “Спостереження та дослідження процесу дифузії”.

#valueshappyukraine

Сьогодні учні 10-А класу разом з амбасадором щастя Луценко Іриною Василівною визначали персональні та командні цінності, аналізували як цінності впливають на наше щастя? Що найважливіше для кожного з нас, для команди? Чи можемо ми домовлятися, чути один одного і будувати успішні спільноти на основі спільних цінностей? Що для нас найважливіше? Учні замислювалися над сенсом життя.
#valueshappyukraine

Happy together!

Happy together!

Опубліковано Спеціалізована школа 41 Середа, 25 вересня 2019 р.
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер   Жов »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Архіви