Daily Archives: Квітень 12, 2019

Спілкування французькою мовою за чашкою ароматної кави

У 9-А класі в рамках проекту #ArtVesna пройшов майстер-клас за темою “Спілкування французькою мовою за чашкою ароматної кави”, під час якого діти за чашкою кави та смачних круасанів мали можливість вивчити декілька фраз французькою мовою, а саме: “Bonjour”, “Salut”, “ça va”, “Comment tu t’appelle? ” та інші. І потім поєднали ці фрази у міні-діалог та розіграли його. А на завершення учні за допомогою смайликів склали карту емоцій та вражень від даного заходу.

День авіації та космонавтики

12 квітня у Всесвітній день авіації і космонавтики (Міжнародного дня польоту людини в космос) учні 7-А класу на уроці англійської мови (вчитель Луценко Ірина Василівна) розповідали про людей, які вперше полетіли в космос, розгадували квізи, загадки та на завершення уроку зообразили Сонячну систему.

“Модний подіум”

В 1- Б класі (класний керівник Полоус Ірина Олександрівна) в рамках проекту #ArtVesna пройшов захоплюючий захід “Модний подіум” під час якого учні продемострували свою креативність, відчуття стилю та сучасних модних тенденцій, а також просто весело провели час у компаніі друзів.

Від серця до лапок

В рамках проекту біоетики #відсерцядолапок учні 5-а (класний керівник Стрюкова Раїса Юріївна) та 5-б (класний керівник Федорова Марина Юріївна) відвідали притулок для тварин “В добрі руки”. Учні мали можливість передати гостинці тваринкам та погратися з домашніми улюбленцями . Учні зрозуміли , як важливо допомогати тваринам.

Французький шансон

Про історію виникнення французького шансону та творчість видатних шансоньє, таких як: Моріса Шевальє, Шарля Азнавура, Едіт Піаф, Жака Бреля, Мірей Матьє, Джо Дассена, Патрісії Каас дізналися десятикласники на музично-танцювальній класній годині “Французький шансон” (класний керівник Шликова Вікторія Володимирівна) у рамках #французькийквітень#ArtVesna.

Парфумерна лабораторія

У 8-а класі (класний керівник Сопочкіна Олена Валеріївна) відбувся майстер-класу “Парфумерна лабораторія”. Діти дізналися про історію виникнення парфумів та їх еволюцію, з класифікацією та нотками ароматів. Під час створення власних парфумів вчилися визначати джерела запахів рослинного походження, застосовувати метод анфелаж та вигадували власні рецепти ароматів.
#французькийквітень#ArtVesna

Квітень 2019