Daily Archives: Квітень 11, 2019

День здоров’я

11 квітня 8-а (класний керівник Сопочкіна Олена Валеріївна) та 8-б (класний керівник Пагута Людмила Олексіївна) класи відвідали Центральну бібліотеку ім. Т.Г.Шевченка для дітей м. Києва, де відзначали День здоров’я!
Спільно з представниками Ukrainian Medical Students’ Association у бібліотеці відбулася година здоров’я для підлітків.
Розмова йшла про здоровий спосіб життя та основні аспекти здоров’я: збалансоване харчування, заняття спортом, емоційне здоров’я, сексуальне життя, булінг та про інші цікаві та корисні речі.
#бутиздоровиммодно

Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів

11 квітня відзначається Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів. Згадали про ті сумні події і в нашому закладі освіти під час уроків історії (вчитель Яскевич Любов Володимирівна)

майстер-клас з випікання французьких запашних, солодких круасанів

В 4-б класі (класний керівник Любчик Світлана Миколаївна) був проведений майстер-клас з випікання французьких запашних, солодких круасанів. Діти мали змогу відчути та проявити себе справжніми пекарями!
Учні виконували всі етапи цього
захоплюючого процесу: від розкатування, нарізання тіста, наповнення його начинкою до випікання кондитерських виробів.
І, звичайно, найсмачнішим та найприємнішим етапом цієї роботи була дегустація свіжовипечених, власними руками, французьких круасанчиків. То ж, BON APPETIT!!!
#ArtVesna #французькийквітень

майстер – клас з виготовлення листівок та підсвічників

#ArtVesna надихає та допомагає релаксувати . Сьогодні в 3-Б класі (класний керівник Господарчук Марія Станіславівна) відбувся майстер – клас з виготовлення листівок та підсвічників. Діти розфарбовували кольорами веселки підсвічники, заряджалися позитивною енергетикою яскравих кольорів та теплом, яке передає свічка, готуючись до Великодня виготовили вітальні листівки своїм рідним. Цей захід допоміг дітям підняти настрій , згадати традиції святкування Великодня в кожній родині.

профілактична лекція

11 квітня працівники центру “New life” провели для учнів 9-10 класів профілактичну лекцію “Психологічна залежність від психоактивних речовин”.
#healthyforlife

“Тінь”

9-А клас у рамках проектку #ArtVesna відвідали Палац дитячої та юнацької творчості, де насолодилися переглядом вистави “Тінь”, у якій у головній ролі зіграла учениця 9-А класу Харлампова Дар’я.

Квітень 2019
« Бер   Тра »