Daily Archives: Квітень 9, 2019

Безпека руху пішоходів

09 квітня з учнями 2-их класів провела заняття інспектор відділу зв”язків з громадськістю, управління патрульної поліції м.Києва, старший лейтенант поліції Грицюк Руслана Миколаївна, яка працювала з дітками над безпекою руху пішоходів. Діти згадали правила дорожнього руху, значення знаків, дізналися про зручне місце розташування світловідбиваючих елементів.

#творімодоброразом

У рамках міжнародного соціального проекту #Книгадобра учні 3-А класу (класний керівник Вертипорох Юлія Пилипівна) виявили бажання допомогти хвостатим улюбленцям, безпритульним тваринам. Одним із проявів милосердя є допомога слабким і беззахисним. Це один з кроків гуманності. Діти принесли корм і відвідали тимчасовий притулок для тварин та взяли участь у годуванні. Корм також було передано опікунці собак.
Ми впевнені: тепло, яке відчуває серце завдяки доброті, допомозі та підтримці з боку інших формує силу духу. І чим більше ми будемо робити добрих справ, тим на краще зміниться життя кожного з нас, життя нашої країни! #творімодоброразом

Весела перерва “Словнийковий калейдоскоп”

8 квітня відбулася “весела перерва” (педагог-організатор Бойчук Марія Олександрівна) у форматі “словникового калейдоскопу”, під час якої учні відгадували загадки з різних блоків тем (професії, тварини, “життя на позитиві”,мультфільми) і на швидкість вибудовували слово за допомогою літер.

“Pardon my French”

#ФранцузькийКвітень у 6 Б класі (класний керівник Харковська Марина Володимирівна) 08 квітня відбувся комбінований англо-французький урок “Pardon my French”, під час якого учні познайомилися з чарівною Францією🇫🇷 та трошки навчилися parler français. #ArtVesna

ВідСерцяДоЛапок

8 квітня учні 5-тих класів (класні керівники Стрюкова Раїса Юріївна і Федорова Марина Юріївна) в рамках проекту #ВідСерцяДоЛапок провели вікторину для 1-А та 1-Б класів на тему “Що ви знаєте про тварин?”. Учні в командах відповідали на різноманітні запитання, відгадували загадки та під час гри пригадали правила поведінки з тваринами, адже так важливо розвивати пізнавальний інтерес дітей до живої природи, зокрема, до тварин, закріплювати поняття про те, що тварини вимагають до себе дбайливого та доброго ставлення, про них слід піклуватися і як наслідок-виховання доброзичливості та сердечності.

Квітень 2019
« Бер   Тра »