Monthly Archives: Квітень 2019

Великодня акція для хворих діток

В рамках міжнародного соціального проекту Книга Добра учні 6- Б класу (класний керівник Харковська Марина Володимирівна) відвідали маленьких пацієнтів міської дікарні Охматдит та привітали їх з Великоднем. Учні приготували подарунки та провели майстер-клас з виготовлення великодніх орігамі.
#творімодоброразом!

тиждень безпеки життєдіяльності

Триває тиждень безпеки життєдіяльності. У 6-х класах проводили лекторій «Поняття про джерела струму. Дія електричного струму на людину». У 7-му згадували про радіаційну безпеку, а у 8-х говорили про безпечне користування електроприладами.

#healthyforlife

Правила поведінки в метрополітені

Найдорожче, що є у людини – це її життя. А зберігати його нам допомагають знання певних правил та уважність при їх виконанні. Тому сьогодні учні 2-А класу (Ірина Юріївна Галісевич) не тільки дивились відео про правила поведінки в метрополітені, обговорювали їх, але й вчились бути уважними під час їх виконання. Потім вони змагалися, чий поїзд буде довшим, а вагончики слухнянішими.
#healthyforlife

“Правила поведінки у разі виявлення небезпечного предмету”

У рамках Тижня безпеки життєдіяльності у 9-А класі був проведений лекторій на тему “Правила поведінки у разі виявлення небезпечного предмету”, під час якого учні переглянули відеоролик, розгадали квіз та прослухали пам’ятку поведінки у разі виявлення небезпечного предмету.
#healthyforlife

SCHOOL FEST

24 квітня команда школи взяла участь у змаганнях з екстремального туризму “SCHOOL FEST” на базі мотузкового парку “АКТИВНА КРАЇНА”.

Свято прощання з першою книжкою

24.04.2019 року у 1-В класі (класний керіник Андреєва-Онопрійчук Марина В”ячеславівна) відбулося свято прощання з першою книжкою, яка вчить дітей. Учні у ролях: принцеси, фрейліни, дівчинки-веселки, поетів, розбійників, фокусника, чаклунок прямували до королівства Букволенда на свято. Діти співали, танцювали, розповідали вірші, показували фокуси, розгадували загадки.

“Україна-НАТО:перспективи вступу; гарантування безпеки України у Північно-Атлантичному альянсі”

24 квітня у 10-А класі (вчитель Єгоров Руслан Владиславович) відбувся круглий стіл на тему: “Україна-НАТО:перспективи вступу; гарантування безпеки України у Північно-Атлантичному альянсі”. Під час заходу старшокласники більше довідатись про дану організацію та її співпрацю з нашою країною. Учасники круглого столу висловили свої думки щодо доцільності вступу України в НАТО.
#зукраїноюусерці

«Основи пожежної безпеки»

В рамках Тижня безпеки життєдіяльності для учнів 3-іх класів (класні керівники Вертипорох Юлія Пилипівна, Господарчук Марія Станіславівна, Твердохліб Дарина Олександрівна) була проведена вікторина за темою «Основи пожежної безпеки». Діти розширили уявлення про причини виникнення пожежі, вчилися передбачати наслідки своїх дій, виконували правила протипожежної безпеки, а також згадали назви книжок, мультфільмів, герої яких приборкували пожежу і як це їм вдавалось.
#healthyforlife

Еко-квест

23 квітня команда школи взяла участь у інтелектуально-розважальному еко-квесті в рамках проекту “Інтелектуальні інвестиції” на базі ЗЗСО №102. Під час заходу діти виконували різні інтелектуальні та спортивні завдання (скалолазіння, зв’язування різних вузлів, складали пазли-карти, знаходили за широтою і довготою країну , з якої походить фрукт, вгадували, до якого виду відноситься тварина та розгадували ребуси).

“Експериментаріум”

Учні 1-А класу (класний керівник Білоус Оксана Іванівна) 19 квітня відвідали “Експериментаріум”. Для них провели цікаву пізнавальну екскурсію. З інтерактивними експонатами учні будували мости, спостерігали зародження торнадо, змушували літати магніти, блукали дзеркальним та лазерними лабіринтами, навіть зазирнули у нескінченність, а також стали свідками навчально-розважального хімічного шоу.

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930