Daily Archives: Березень 15, 2019

“Ігри патріотів”

"Ігри патріотів"

В рамках проекту "Бути здоровим-модно" відбулися змагання між учнями старших класів, під час яких діти демонстрували свою спритність, милу, витримку і …творчий підхід до спорту. (педагог-організатор Бойчук Марія Олександрівна, вчитель фізичної культури Лукашук Олександр Михайлович). Кожна людина – будівник храму, що називається його тілом.Генріх Торо

Опубліковано Спеціалізована школа 41 Пʼятниця, 15 березня 2019 р.

“З добротою в серці”

Учні 41-ої залюбки долучаються до Міжнародного соціального проекту Книга Добра.

Дітей, які навчаються в 3-Б класі (класний керівник Господарчук Марія Станіславівна) “Книга добра” та її дописувачі надихнули на добрі вчинки. Здобувачі освіти підготували листівки з побажаннями від щирого серця незнайомим людям, приготували власноруч гостинці та пригощали перехожих, закликали бути добрішими та відкритішими до оточуючих, рідних та близьких. Цей проект дав можливість дітям зрозуміти, що світ без добрих та позитивних вчинків не буде таким яскравим та цікавим. #Творімодоброразом!

“Авангард. У пошуках четвертого виміру.”

15 березня в рамках проекту #ArtVesna 8-А клас (класний керівник Сопочкіна Олена Валеріївна) відвідав Центр сучасного мистецтва М17. В рамках екскурсії “Авангард. У пошуках четвертого виміру.” діти ознайомилися з творами Олександра Богомазова, Василя Єрмилова, Олександри Екстер, Давида Бурлюка, Анатолія Петрицького, Бориса Косарева, Олександра Родченка, Марії Синякової та Віктора Пальмова, а також мали можливість насолодитися аудіовізуальним шоу, яке оживило найяскравіші приклади світового авангарду.

“Шоколадний будинок”

15 березня в рамках проекту #ArtVesna учні 9-А класу відвідали Мистецький центр “Шоколадний будинок”, Київська НКГ. Вони прослухали цікаву екскурсію та відвідали чотири зали: Білу залу, Залу у стилі “модерн”, Мавританську та Візантійську зали та мали змогу дізнатися цікаві факти про життя 19 століття.

День українського добровольця

14 березня до Дня українського добровольця відбулися хвилини інформування “Народ мій є, народ мій буде, ніхто не перекреслить мій народ!” #зукраїноюусерці

Музей ім. Ханенків

14.03.2019 5-А клас ( класний керівник Стрюкова Раїса Юріївна) відвідав Музей мистецтв імені Ханенків, який презентував експозицію «Східна колекція». В музеї діти ознайомилися з колекціями чотирьох великих експозиційних комплексів — «Мистецтво буддизму», «Мистецтво Китаю», «Мистецтво країн ісламу», «Мистецтво Японії». Діти взяли участь у квест, шукали експонати за фрагментами малюнка і дізналися багато цікавого про визначні пам’ятки мистецтва та їх історію.
#ArtVesna

Вітаємо!

Учні 10-А класу Чорна Софія та Іванов Віктор (учитель української мови та літератури Шликова Вікторія Володимирівна) перемогли у Національному проекті для десятикласників «Моя кар‘єра в Україні» конкурс есе «Моя майбутня професія». Вітаємо переможців!

“Життя без сміття”

14.03.2019 року у 1-В класі нової української школи (класний керівник Андреєва-Онопрійчук Марина В”ячеславівна) відбувся захід “Життя без сміття”. Діти вчилися розпізнавати знаки маркування на пакувальних матеріалах, сортувати сміття, надавати непотрібним речам друге життя (виготовлення пракраси). #світдовколапроситьлюбові

Березень 2019
« Лют