Daily Archives: Березень 6, 2019

Photo-rope

Photo-rope робіт відомих художників у рамках проекту #ArtVesna триває.

Творчий майстер-клас

Напередодні чудового свята весни в 3-а класі (класний керівник Вертипорох Юлія Пилипівна) відбувся творчий майстер-клас. Виготовлення весняних квітів показує природний зв’язок між людьми та квітами. Це повна хімія відносин. Люди не можуть уявити собі життя без квітів. Це прикраса з приголомшливими емоційними ефектами, дивовижне підтвердження того, що квіти- чарівні створіння і вони ідентичні з жінками! #ArtVesna

ЯвКурсі

5 березня Центр підготовки до ЗНО ЯвКурсі в рамках проекту “Школи в курсі” провів лекцію для учнів 10-11 класів, у ході якої діти дізналися про механізм підготовки та здачі ЗНО, як рахувати бали та коефіцієнти для вступу в той чи інший ВНЗ та багато інших корисних речей.

“Книга добра”

Сьогодні до нас в гості завітали представники Міжнародного соціального проекту Книга Добра. Учні 8-их класів мали можливість познаймитися з унікальною “Книгою добра”, яка створена з черпаного паперу. Авторами історій у книзі є люди, які творять добро у повсякденному житті. “За підтримки Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, Міністерства закордонних справ Естонії, Міністерства людських ресурсів Угорщини, Посольства Угорщини в Україні, Державного самоврядування українців Угорщини, Центру української культури у м.Таллінні (Естонія) та Благодійного Фонду «Чисті Серцем» юні дипломати миру несуть добро у кожен куточок України та світу.”
Ми з радістю долучаємося до проекту. І щиро дякуюємо Ірина Рабарська (Iryna Rabarska) за таку прекрасну можливість!
ТВОРІМО ДОБРО РАЗОМ!

свято у 5-Б

Сьогодні у 5-Б класі ( класний керівник Федорова Марина Юрївна) відбулося свято весни, свято жіноцтва. Задорні пісні ,яскраві сценки та веселі ігри з батьками подарували море позитивних емоцій.

Березень 2019
« Лют