Monthly Archives: Березень 2019

“Подих французької весни”

22 березня в рамках проекту #ArtVesna відбувся фестиваль творчості “Подих французької весни” (педагог-організатор Бойчук Марія Олександрівна). Неперевершені шедеври французької класики, дивовижні парижські пейзажі занурили глядачів у світ прекрасної та романтичної Франції)

Всесвітній день збереження водних ресурсів

Всесвітній день збереження водних ресурсів відзначили сьогодні і в нашому закладі освіти. Діти проводили акції-заклики, малювали агітаційні малюнки, проводили експерименти, розгадували кросворди, складали прислів’я про воду, легенди і пам’ятку про збереження води, переглядали ролики та фільми присвячені збереженню водних ресурсів не лише українською, але й англійською мовами. #світдовколапроситьлюбові

 

Continue reading

#декадакіномистецтва

Учні 7-а класу підготували для молодших школярів “вітрину кіно”, в межах якої розповідали про існуючі жанри фільмів та наводили яскраві приклади світових кінобестселлерів.
#декадакіномистецтва #ArtVesna

#декадакіномистецтва

Продовжуємо переглядати шедевральні кінокартини та знайомитися з творчістю українських та світових режисерів.
#декадакіномистецтва #ArtVesna

День кіногероїв

Сьогодні учні 41-ої в рамках #декадакіномистецтва проекту #ArtVesna навчалися в образах кіногероїв))

Continue reading

#бутиздоровиммодно

Сьогодні в 3-Б класі (класний керівник Господарчук Марія Станіславівна) відбулася гра-квест з елементами бесіди “Бути здоровим-модно”. Цей захід допоміг сформувати поняття про здоров`я – як найважливішу умову щасливого життя , закріпили поняття щодо щасливого способу життя , усвідомити негативний вплив шкідливих звичок на самопочуття дитини , виховати прагнення займати активну життєву позицію , розвивати товариські якості. Діти дійшли висновку, що бути здоровим модно!
#бутиздоровиммодно

Сьогодні в 3-Б класі (класний керівник Господарчук Марія Станіславівна) відбулася гра-квест з елементами бесіди "Бути здоровим-модно". Цей захід допоміг сформувати поняття про здоров`я – як найважливішу умову щасливого життя , закріпили поняття щодо щасливого способу життя , усвідомити негативний вплив шкідливих звичок на самопочуття дитини , виховати прагнення займати активну життєву позицію , розвивати товариські якості. Діти дійшли висновку, що бути здоровим модно!#бутиздоровиммодно

Опубліковано Спеціалізована школа 41 Четвер, 21 березня 2019 р.

НУШ

20.03 учні 1-Б класу (класний керівник Полоус Ірина Олександрівна) в День Щастя пердставляли, що для них є щастя за допомогою малюнка. Малюнки вийшли чудові, яскраві, світлі. Коли дітки працювали, обличчя світилися від посмішок і в класі оселилося щастя.

#декадакіномистецтва

20 березня стартувала декада кіномистецтва у рамках проекту #ArtVesna. Готові перші photo-rope, які розповідають нам про творчість всесвітньовідомих кінорежисерів. Діти також з задоволенням переглядають шедеври як української кіноіндустрії, так і світові шедеври мовою оригіналу. 

#щасливіразом!

“Навчитися радіти малому не так важко і під силу кожному з нас”
20 березня відзначається Міжнародний день щастя. Протягом дня президент учнівського самоврядування Даша Шелепова провела акцію “Дарую вам шматочок щастя!”), а учні 7-а класу (класний керівник Попелюх Тетяна Олександрівна) підготували тематичне караоке і співали веселі та “щасливі” пісні.
“Жодна людина не щаслива, поки вона не вважає себе щасливою” Марк Аврелій
#щасливіразом!

"Навчитися радіти малому не так важко і під силу кожному з нас"20 березня відзначається Міжнародний день щастя. Протягом дня президент учнівського самоврядування Даша Шелепова провела акцію "Дарую вам шматочок щастя!"), а учні 7-а класу (класний керівник Попелюх Тетяна Олександрівна) підготували тематичне караоке і співали веселі та "щасливі" пісні."Жодна людина не щаслива, поки вона не вважає себе щасливою" Марк Аврелій#щасливіразом!

Опубліковано Спеціалізована школа 41 Середа, 20 березня 2019 р.

“Будьте захисниками природи!”

Учениця 5-Б класу Свістова Анна взяла участь у проекті “Будьте захисниками природи!” з природознавства (вчитель Голота Оксана Василівна), виготовивши годівницю для птахів з пластикової пляшки та ложок.

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют   Кві »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архіви