Monthly Archives: Грудень 2018

“Обережно, бурулі!

11 грудня в 3-4-х класах провели інтерактивне заняття “Обережно, бурулі!” та згадали про безпеку на льоду.

“Що для мене Україна”

10.12. 2018 у 8-а класі з предмету “Пізнаємо Україну” (вчитель Малько Аліна Олександрівна) відбувся підсумковий урок-проект на тему “Що для мене Україна” ( “What is Ukraine for me”)

З турботою про птахів

10.12.18 р. на уроці “Я досліджую світ” учні 1-В класу (класний керівник Андреєва-Онопрійчук Марина В’ячеславівна) проводили дослідження про птахів, які зимують в Україні. Турбуючись про життя птахів у зимовий період, діти виготовили годівнички і розвішали їх на подвір’ї школи.

безпека під час новорічних свят

Учні 2-х класів малювали сьогодні “безпеку під час новорічних свят”.

Безпечна поведінка у метро

10 грудня в рамках Тижня безпеки життєдіяльності учні 1-х класів говорили про безпечну поведінку при перебуванні у метро. Діти ознайомилися з схемою та з правилами користування метрополітеном.

“відкрита трибуна” “Молодь змінює світ”

З нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування чергове засідання учнівського самоврядування ( педагог-організатор Бойчук Марія Олександрівна) відбулося у форматі “відкритої трибуни” “Молодь змінює світ”.

“Вулкани та вулканізм”

На уроці географії (вчитель Сопочкіна Олена Валеріївна) учні 6-Б класу під час вивчення теми “Вулкани та вулканізм” представили макети вулканів та показали, як вони діють. Діти продемонстрували свої знання та творчі здібності.

На уроці географії (вчитель Сопочкіна Олена Валеріївна) учні 6-Б класу під час вивчення теми "Вулкани та вулканізм" представили макети вулканів та показали, як вони діють. Діти продемонстрували свої знання та творчі здібності.

Опубліковано Спеціалізована школа 41 Субота, 8 грудня 2018 р.

“Зала пам’яті”

7 грудня 9-А клас (класний керівник Луценко Ірина Василівна) відвідали меморіальний комплекс “Зала пам’яті” захисників України, яка розташована на території міністерства оборони. На стінах “Зали пам`яті” вміщено 2532 таблички з прізвищами військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули впродовж 1992 – 2018 років.

“Я-демократія”

З нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування учні 11-А класу взяли участь у інтерактивному занятті “Я-демократія”

Грудень 2018
« Лис