Monthly Archives: Листопад 2018

Профілактична робота

З метою профілактики правопорушень з учнями школи працював сьогодні офіцер поліції. Діти були уважні та активні, розбирали нові поняття та з зацікавленістю слухали нову інформацію.

Інтегрований урок з математики

28 листопада у 4-б класі (класний керівник Любчик Світлана Миколаївна) відбувся “відкритий” інтегрований урок з математики “Письмове додавання декількох доданків. Задачі на знаходження периметра трикутника”. На уроці діти розвивали вміння розв’язувати задачі та приклади із застосуванням письмових обчислень, вдосконалювали обчислювальні навички, логічне мислення та пам’ять. А також навчалися виховувати любов до Батьківщини, інтерес до знань та акуратність у роботі.

До Міжнародного дня співчуття

28 листопада з нагоди відзначення Міжнародного дня співчуття учні 10-А класу та їх класний керівник Шликова Вікторія Володимирівна провели тематичну перерву. Уміння співчувати є однією з важливих людських чеснот. Такі почуття пробуджують в людині відчуття співучасті, солідарності і відповідальності за те, що відбувається поряд. Важливо, щоб діти знали про це з дитинства.  #сходинкамидушілюдської

НУШ (1-В)

27.11.2018 року учні 1-В класу (нова українська школа) (класний керівник Андреєва-Онопрійчук Марина В”ячеславівна) на інтегрованому уроці “Я досліджую світ” провели чотири досліди з водою та іншими рідкими та сухими хімічними речовинами (побутовими). Під час уроку діти поглибили знання про навколишній світ, навчилися самостійно проводити дослідження, отримувати позитивні результати, міркувати, відстоювати свою думку, узагальнювати результати дослідів. Діти спостерігали взаємодію сухих і рідких речовин, як вода мандрує та долає перешкоди, як витісняє повітря, і перевірили, що різна щільність води не змішується між собою.

Загальношкільна естафета “Радій світу-обери життя!”

9-А клас передає етсафету 8-Б класу

Загальношкільна естафета "Радій світу-обери життя!"

9-А клас передає етсафету 8-Б класу

Опубліковано Спеціалізована школа 41 Неділя, 25 листопад 2018 р.

Заняття Speaking Club

Заняття Speaking Club (Скок Оксана Сергіївна). Діти працювали над темою «PETS» 🦊🦁🐵🐠🐂🦏🦒🐁🦔, розповідали про своїх домашніх улюбленців🐶🐢🐌🐱, грали у Animals Board Game, переглядали відео « 10 most Unusual Pets in the World 🌎 “

 

НУШ

23.11.2018 року в 1-В класі  (НУШ) (класний керівник Андреєва-Онопрійчук Марина В”ячеславівна) відбувся урок мистецтва на якому учні опановували нетрадиційні методи малювання спрямовані на розвиток сенсомоторної системи. В рамках уроку діти вчилися малювати за допомогою солі та манки. Виконали захоплюючі і неповторні роботи, отримали масу позитивних емоцій та незабутніх вражень.

“Україна пам’ятає!”

23 листопада відбулася серія уроків пам’яті “Україна пам’ятає!” до 85-ої річниці голодоморів в Україні.
#зукраїноюусерці
#мипамятаємомисильні

“Олімпійське лелеченя”

21 листопада команда школа (керівник команди Лукашук Олександр Михайлович) взяла участь у районних спортивних змаганнях “Олімпійське лелеченя”. #бутиздоровиммодно

Заняття гуртка з вивчення японської мови

Заняття гуртка з вивчення японської мови (керівник Романчук Аліна Володимирівна). Вивчали нові слова, складали речення та розповідали про свій день. А на завершення переглянули аніме “Волейбол”, що дає змогу більше пізнати культуру Японії.

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов   Гру »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Архіви