Daily Archives: Травень 16, 2018

“Ми ростемо дужими, бо зі спортом дружимо.

Спорт має дивовижні властивості. Він об’єднує людей, знайомить їх між собою, спорт зміцнює здоров’я, характер і навіть розумові здібності людей, які ним займаються, розвиває в них такі навички як швидкість, спритність, реакція, координація, витривалість, терпіння і сила. Спорт робить людей більш стійкими до негативних факторів зовнішнього середовища. Він часто приносить людям масу позитивних емоцій. Так сталося і цього разу. Між учнями 3-іх класів відбувся спортивний двобій “Ми ростемо дужими, бо зі спортом дружимо.”🏆🏆🏆 Діти отримали безліч позитивних емоцій, демонструючи свою спритність, швидкість та координацію.

Природний заряд енергії

Учні 2-В класу (класовод Твердохліб Дарина Олександрівна), як юні науковці відвідали оранжереї Ботанічного саду імені академіка Олександра Фоміна. Ознайомилися з флорою тропіків та субтропіків, отримали яскраві враження та природний заряд енергії.
#HealthySchools_UA #HS_UA #ЦентрКСВ

“Реклама в нашому житті”.

В 7А класі практичним психологом Даюб Оксаною Анатоліївною було проведене заняття з елементами тренінгу на тему: “Реклама в нашому житті”. Учні ознайомитись з методами впливу реклами на вибір людини, порівняли рекламу сигарет, ліків та здорової їжі, спробували проаналізувати як рекламувальники маніпулюють свідомістю людей, щоб ті звернули увагу на товар і купили його; обговорили, чи завжди реклама – це погано. Після цього діти самі виступили в ролі сценаристів та дизайнерів реклами, а також мали змогу продемонструвати свої роботи, що і зробили з великим задоволенням.

“Здоровий дрес-код”

Нещодавно було організовано невелику перевірку: діти отримали завдання прийти до школи в одязі, який символізує здоровий спосіб життя. Результат був приємним: фрукти, овочі та символи фізичної активності)))