Daily Archives: Травень 8, 2018

Спортивний турнір (самокати)

Продовжуючи працювати над проектом Healthy Schools, в закладі освіти №41 було проведено нетиповий спортиний турнір, присвячений перегонам на самокатах. Результатом турніру став висновок, що в нашій школі навчаються не лише спортивні учні, але й працюють спортивно активні вчителі. Так тримати!

Акції пам”яті до Дня пам”яті та примирення та Дня Перемоги

08 травня в нашому закладі освіти відбувся ряд пам”ятних заходів, які мали на меті ще раз згадати тих, хто ціною свого життя рятував країну від нациських загарбників. Вічна слава героям!

“Здорові та щасливі діти”

З метою формування в учнів сталої мотиваційної установки на здоровий спосіб життя як провідної умови збереження і зміцнення здоров’я вчитель англійської мови Козлова Олена Анатоліївна провела заняття “Здорові та щасливі діти”з учнями 4-А класу.
#HealthySchools_UA #HS_UA #ЦентрКСВ

“Healthy food for Healthy life “

Вчителі Мазніченко Наталя Володимирівна та Федорова Марина Юріївна з учнями 4-Б класу працювали над проектом “Healthy food for Healthy life “. Кожен учень проявив свої творчі здібності для створення власного Лепбука. І найголовніше, діти на свій розсуд підібрали їжу та фізичні вправи, які на їх думку є необхідні в житті.