Monthly Archives: Травень 2018

Увага!

Цьогоріч на базі нашого закладу освіти працюватиме табір “Водограй”. Табірна зміна розпочнеться 01.06.2018 року.

О 9.00 чекаємо на Вас на першому поверсі школи з документами та речами.

“Gesunde Ernährung und gesunde Lebensweise”

В рамках проекту “Healthy Schools: заради здорових та радісних школярів” 7-А клас на уроках німецької мови (вчитель Давиденко Катерина Володимирівна) працював над міні-проектом “Gesunde Ernährung und gesunde Lebensweise“. Діти виділили три найголовніші аспекти здорового способу життя: здорове харчування, фізична активнсть та правильний режим для, а також аналізували їх детально.

#Спеціалізована школа 41
#HealthySchools_UA #HS_UA #ЦентрКСВ

Спортивний турнір

В спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №41 триває робота над проектом “Healthy Schools: заради здорових та радісних школярів”. В закладі  було проведено нетиповий спортиний турнір: дти змагалися у перегонах на скейтах та котре довели, що вони спортивні та спритні.

#Спеціалізована школа 41
#HealthySchools_UA #HS_UA #ЦентрКСВ

Тиждень БДР

З 21 по 25 травня тривав Тиждень безпеки дорожнього руху. Протягом Тижня діти взяли участь у різних заходах, які покликані поглибити знання дітей про правила дорожнього руху та вкотре нагадати їм про безпеку та власну обачність.

Національний музей народної архітектуриі побуту України “Пирогово”

3-Б клас разом з класоводом Любчик Світланою Миколаївною відвідали Національний музей народної архітектури і побуту України “Пирогово” . Ця поїздка залишила після себе безліч неймовірних позитивних та радісних емоцій!!! Діти дізналися цікаві факти з історії нашого краю – України. Як жили раніше, як працювали , відпочивали, на яких інструментах грали. Навіть мали нагоду заспівати під народний старовинний інструмент – цимбали!
Дітки були дуже товариськими, дружелюбними, згуртованими та , звісно ж, активними!
А як вони чудово грали в футбол та волейбол!

Увага!

Тиждень безпеки дорожнього руху

21 травня в рамках Тижня знань з безпеки дорожнього руху учні 1-4 класів зустрілися з офіцером поліції. Іван Михайлович нагадав дітям правила безпечного руху, а також обговорив з ними безпечну поведінку протягом літніх канікул.

“Небачене Євробачення”

21 травня з нагоди відзначення Дня Європи в нашому закладі освіти відбувся загальношкільний фестиваль пісні й танцю “Небачене Євробачення”, який підготувала вчитель географії Сопочкіна Олена Валеріївна. Драйв та  “дика” енергія супроводжували всі  виступи та заряджали позитивом глядачів.

Заняття гуртка японської мови

17 травня відбулося заняття каліграфії гуртка японської мови (керівник Романчук Аліна Володимирівна): писали ієрогліфи мрії,щастя та кохання.

День вишиванки 2018

Проект 1