Daily Archives: Квітень 12, 2018

«Future Fest»

12 квітня учні 10-А та 11-А класів разом з учителями фізики (Голота Оксана Василівна) та інформатики (Попелюх Тетяна Олександрівна) взяли участь у  футуристичному мульти-платформному фестивалі передових технологій «Future Fest», де мали можливість ознайомитися з ідеями модернізації та прогресу, у тому числі і у галузі косімчних технологій.

Вітаємо!

Вітаємо збірну команду школи з баскетболу та їх керівника (Колотило Артем Сергійович), які посіли ІІІ місце у районних змаганнях.

Бажаємо подальших перемог!

Бесіди про кар”єру

Протягом квітня запланована серія профорієнтаційних Бесід про кар”єру (соціальний педагог Шевенко Алла Миколаївна) зі здобувачами освіти 5-11 класів. Діти в інтерактивній формі знайомляться з сучасними професіями та з задоволенням відчувають себе в тій чи іншій ролі.