Monthly Archives: Квітень 2018

Тиждень природничих дисциплін

Добіг кінця веселий та насичений Тиждень природничих дисциплін. Вчитель біології Людмила Олексіївна Пагута організувала проведення інтелектуальних змагань між учнями “Як ти знаєш природу”, калейдоскоп природи для молодших школярів, флеш-сторіс “Хто квітень наш отак підступно зрадив” (до Дня пам”яті Чорнобильської катастрофи), веселу перерву, протягом якої відбулося театралізоване виконання пісень та конкурс плакатів.

Тиждень БЖД

27 квітня в рамках Тижня БЖД відбулася вікторина з правил безпечного дорожнього руху в 9-А класі,  в 2-Б класі  (класовод Господарчук Марія Станіславівна) – круглий стіл з елементами гри ” Бережи життя – виконуй правила ” . Даний захід допоміг дітям повторити правила дорожнього руху, пограти в гру ” Пішоходи ” та ” Пасажири “, обговорили питання, хто має нести відповідальність за порушення правил в різних випадках, завдяки круглому столу учні ознайомилися з дорожніми знаками, повторити правила поведінки в транспорті, та на дорозі, ознайомилися з видами перехресть, розіграли ситуацію, коли несправний світлофор , а також ситуацію, коли сталася аварія . Завдяки даному заходу учасники освітнього процесу навчилися правильно реагувати на ситуації, які можуть виникнути на дорозі. В 7-Б класі (класний керівник Пагута Людмила Олексіївна) сьогодні вчилися надавати першу медичну допомогу в рамках практикуму “Допоможи другу”.

Всесвітній день охорони праці

27 квітня в рамках відзначення Всесвітнього дня охорони праці було проведено ряд тематичних заходів, серед яких тренінгове заняття за участю практичного психолога Даюб Оксани Анатоліївни для педагогічних працівників та семінар для вчителів «Охорона праці учасників освітнього процесу» (фахівець з ОП Мазніченко Наталія Володимирівна).

“Хочу і можу бути здоровим”

26 квітня проект Healthy Schools стартував також у 2-А класі (класовод Вертипорох Юлія Пилипівна). Перший захід відбувся у формі “відкритого мікрофону” “Хочу і можу бути здоровим!”, присвячений збереженню здоров‘я дітей, як найбільшого людського надбання. Дітям важливо знати, що в житті потрібно вчитися протистояти недобрим намірам та вчинкам. А добре здоров‘я допоможе прожити цікаве життя!

 

#Спеціалізована школа 41
#HealthySchools_UA #HS_UA #ЦентрКСВ

“Продукти харчування – наші друзі і вороги “

Сьогодні в 2-Б класі( класовод Господарчук Марія Станіславівна ) стартував проект Healthy Schools. Першої темою проекту є “Продукти харчування – наші друзі і вороги “. Даний захід дав можливість учням дізнатися, про що слід подбати,  щоб забезпечити свій організм поживними речовинами . Яку їжу варто вживати , в якій кількості , як замінити солодощі на корисні делікатеси ? Діти провели міні – дискусію , розглядаючи такі питання : Яка їжа приносить шкоду організму ? Які вітаміни містяться в продуктах харчування ? Чим корисні продукти тваринного походження ? Діти грали в гру ” Завжди, інколи, ніколи .” Учасники проекту мали змогу ласувати і збагачувати організм вітамінами, замислитися над своїм раціоном і відмовитися від шкідливої їжі . Як фідбек заходу було створено колаж корисної їжі. 

#Спеціалізована школа 41
#HealthySchools_UA #HS_UA #ЦентрКСВ

“В гостях у Сонечка на галявині Здоров’я”

В 4-А класі (клаcний керівник Білоус Оксана Іванівна) відбулася вікторина “В гостях у Сонечка на галявині Здоров’я”. Вісім промінчиків здоров’я: режим дня, активний відпочинок, чистота, корисна їжа, навколишнє середовище, здоров’я пішохода, корисні звички, веселий настрій. Кожен створив свою квітку здоров’я. Проект триватиме 8 тижнів і щотижня в життя втілюватиметься один з “промінчиків”.

 #Спеціалізована школа 41
#HealthySchools_UA #HS_UA #ЦентрКСВ

 

 

 

 

 

 

 

Роковини Чорнобильської трагедії

Вчитель екології Пагута Людмила Олексіївна та учні 7-Б класу підготували флеш-сторіс “Хто квітень наш отак підступно зрадив?!”, присвячений роковинам страшної трагедії на Чорнобильській АЕС. Подвиг тих, хто ціною свого життя захистив людство від радіаційної небезпеки, живе у наших серцях…

Тиждень безпеки життєдіяльності

Триває Тиждень безпеки життєдіяльності. 26 квітня учня 10-го класу (класний керівник Яскевич Любов Володимирівна) “малювали” безпеку. Діти 7-А класу (класний керівник Сопочкіна Олена Валеріївна) розгадували квест, присвячений правилам безпечного дорожнього руху. А здобувачі освіти 5-А (класний керівник Бойчук Марія Олександрівна) та 5-Б (класний керівник Харковська Марина Володимирівна) класів повторили правила пожежної безпеки відвідавши пожежну частину.

«Чиста вода—запорука здоров’я»

«Чиста вода—запорука здоров’я». Учні 1-А класу (класовод Анікеєва Ольга Петрівна) відвідали Київський планетарій,де ознайомилися із станом води, яка потрапляє у кран, з очистними системами, дізналися що потрібно робити для збереження питної води. Барвисте, захоплююче повнокупольне шоу дозволило познайомитися з дивовижним світом води, а веселі пригоди маленької Крапельки допомогли краще зрозуміти складну подорож води (кругообіг) в природі.

 

Тиждень БЖД

З 23 квітня розпочався Тиждень безпеки життєдіяльності. 
В 1-Б (класовод Величко Наталя Сергіївна) відбувся захід “Коли ти сам вдома-правила поведінки”. В 3-Б класі (класний керівник Любчик Світлана Миколаївна) відбувся  перегляд мультфільму ” Кицин дім” та розігрування сюжету в ролях. У 2-А класі (класовод Вертипорох Юлія Пилипівна)  трапилася цікава подорож в країну дорожніх знаків« Безпека руху – це життя»!, захопливе ознайомлення з основними правилами поведінки пішохода на дорозі, цікаві факти з історії розвитку автотранспорту та дорожнього руху, “створення” вантажівок.

Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер   Тра »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Архіви