Monthly Archives: Квітень 2018

Увага!

Цьогоріч на базі нашого закладу освіти працюватиме табір “Водограй”. Зміна (18 робочих днів у червні) коштуватиме 923 грн 76 коп.! Для оплати зміни чекаємо Вас щодня з 14.00 по 16.00 у каб. 23.

Увага!

Квест “Хімія навколо нас “

12 квітня вчитель хімії Пагута Людмила Олексіївна підготувала та провела з дітьми квест “Хімія навколо нас”. Завдяки квесту діти значно розширили свої знання щодо хімічного світу та різноманітності хімічних речовин та явищ.

«Future Fest»

12 квітня учні 10-А та 11-А класів разом з учителями фізики (Голота Оксана Василівна) та інформатики (Попелюх Тетяна Олександрівна) взяли участь у  футуристичному мульти-платформному фестивалі передових технологій «Future Fest», де мали можливість ознайомитися з ідеями модернізації та прогресу, у тому числі і у галузі косімчних технологій.

Вітаємо!

Вітаємо збірну команду школи з баскетболу та їх керівника (Колотило Артем Сергійович), які посіли ІІІ місце у районних змаганнях.

Бажаємо подальших перемог!

Бесіди про кар”єру

Протягом квітня запланована серія профорієнтаційних Бесід про кар”єру (соціальний педагог Шевенко Алла Миколаївна) зі здобувачами освіти 5-11 класів. Діти в інтерактивній формі знайомляться з сучасними професіями та з задоволенням відчувають себе в тій чи іншій ролі.

11 квітня-День пам”яті

11 квітня відзначається Міжнародний день визволення в”язнів з фашистських концтаборів. Цього дня вчитель історії Яскевич Любов Володимирівна провела хвилини інформування у 10-11 класах. Також діти переглянули фільм “Назавжди в пам”яті людській” з подальшим обговоренням.

Великодній флеш-моб

Напередодні свята

в нашому закладі освіти

відбувся флеш-моб з виготовлення великодніх декорацій.

Зі святом!

«Великодня веселка»

06 квітня в 1-А класі (класовод Анікеєва Ольга Петрівна) відбулася виховна година “Великодня веселка”. Діти ознайомилися з легендою «Як з’явилася писанка!» та побачили, як можна прикрасити великодню писанку, переглянули мультфільм «Загублене яєчко» та отримали позитивний емоційних настрій)

Майстер-клас з виготовення великодніх писанок

Діти 2-х та 3-х класів взяли участь у майстер-класі з виготовлення великодніх писанок, який відбувся у бібліотеці ім. Т. Шевченка. Діти отримали позитивні емоції та окунулися у передсвяткову атмосферу.