Monthly Archives: Березень 2018

Міжнародний день щастя

20 березня, в Міжнародний день щастя у нашому закладі освіти відбулися акції, майстер-класи та веселі перерви. День щастя – це гарний привід переконати тих, хто зневірився, що «людина нещаслива, поки вона не вважає себе щасливою». Бажаємо всім відчувати щастя від кожної миті життя і вміти насолоджуватися ним сповна!

Тиждень іноземних мов

Тиждень іноземних мов – це завжди цікаво, пізнавально та захоплююче. У березні-місяці у школі проводились такі заходи до Тижня іноземних мов.

  • Конкурс на краще виконання іноземних пісень.(Musical day)
  • Виставка картин на задану тему(The day of art)
  • Перегляд мультфільмів і фільмів(Film day)
  • Країнознавча вікторина.(Intellectul day)
  • Святковий концерт(Welcome to the World of Art)

Також для учнів 1-4 класів були проведені веселі перерви.

Профілактична робота

16.03.2018 р. до нас у черговий раз завітав представник відділу по роботі з громадськістю патрульної поліції м.Києва Іван Михайлович. Охоронець правопорядку показав дітям поліцейську автівку. Кожен учень 5-Б, 6-А, 9-А та 9-Б класів мав можливість приміряти бронежилет, посидіти у поліцейській машині, випробувати гучномовець та почути сигнали сирени. Здобувачі освіти познайомившись з поліцейською технікою залишились задоволені.

 

Вітаємо!

Вітаємо Сопочкіну Вероніку, лауреата XVII міського конкурсу читців поезії, присвяченого творчості Тараса Шевченка. 

 

Вітаємо!

Бажаємо подальших перемог та здобутків!

“Мина Мазайло”

15.03.2018 р. здобувачі освіти 7-Б та 9-А кл. разом із кл.керівниками відвідали театр-студію Київського Національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.Карпенка-Карого, де переглянули виставу за твором Миколи Куліша “Мина Мазайло”.

 

КВК з інформатики

У 5-А класі відбувся урок інформатики у формі КВК, під час якої діти мали можливість проявити кмітливість та логіку, а також розвивали критичне мислення.

 

Перегляд документальних фільмів

До Дня українського добровольця (14.03.) відбувся перегляд документальних фільмів “На лінії вогню”, “Край землі: зона АТО”, “Рейд. Сила нескорених”.

День українського добровольця

14 березня 2018 року учні нашої школи разом з усією країною відзначають День українського добровольця. У 10-А класі відбувся інформаційний захід стосовно цього нового свята. Нагадаємо День українського добровольця відзначається у цьогоріч удруге. Свято було запроваджено згідно з постановою Верховної Ради України у 2017 року.

 

Обережно! Вибухонебезпечно!

В школі відбулися позапланові бесіди щодо алгоритму дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.