Daily Archives: Лютий 8, 2018

Фестиваль інструментальної музики

08 лютого 2018 року відбувся шкільний фестиваль інструментальної музики “Музичний зорепад”. Талановиті інструменталісти демонстрували свої вміння, а всі присутні насолоджувалися фантастичним лунким звучанням ЇЇ ВЕЛИЧНОСТІ МУЗИКИ.
“Мистецька зима #41”

Нетиповий кінозал

В 2-Б класі (класовод Господарчук Марія Станіславівна) відбувся урок біоетики в рамках шкільного проекту “Сходинки душі людської”. Здобувачі освіти були запрошені у незвичайний кінозал , зручно облаштований в класі . Діти переглядали анімаційний фільм ” Мій сусід Тоторо”. Під час обговорення відео увага учнів зверталася на піклування героїв один про одного та любові і дбайливе ставлення до природи . Проаналізувавши нестандартний урок діти зрозуміли :”Твоє піклування про природу повертається тобі навзаєм, коли ти цього потребуєш”.

“Чарівні барви дитинства”

Під такою назвою відбувся майстер-клас малювання аквареллю в 5-Б (класний керівник Харковська Марина Володимирівна) класі, який підготувала і провела учениця 10-А класу Дорош Анастасія.

“Твір мистецтва — це куточок всесвіту, побачений крізь призму певного темпераменту”.— Еміль Золя

“Мистецька зима #41”