Monthly Archives: Лютий 2018

Увага!

Зустріч з письменницею Оксаною Яблонською

9 лютого учні 4-А класу (класний керівник Білоус Оксана Іванівна) зустрілися з дитячою письменницею Оксаною Яблонською. Діти познайомилися з її творчістю, читали уривки з книги “Золота серединка” та грали у руханки.

Вибір підручників для 5 класу

УВАГА!!!

Призупинення освітнього процесу подовжено до 21.02.2018 року (включно). У разі необхідності призупинення буде подовжено. Слідкуйте за інформацією.

Фестиваль інструментальної музики

08 лютого 2018 року відбувся шкільний фестиваль інструментальної музики “Музичний зорепад”. Талановиті інструменталісти демонстрували свої вміння, а всі присутні насолоджувалися фантастичним лунким звучанням ЇЇ ВЕЛИЧНОСТІ МУЗИКИ.

Нетиповий кінозал

В 2-Б класі (класовод Господарчук Марія Станіславівна) відбувся урок біоетики в рамках шкільного проекту “Сходинки душі людської”. Здобувачі освіти були запрошені у незвичайний кінозал , зручно облаштований в класі . Діти переглядали анімаційний фільм ” Мій сусід Тоторо”. Під час обговорення відео увага учнів зверталася на піклування героїв один про одного та любові і дбайливе ставлення до природи . Проаналізувавши нестандартний урок діти зрозуміли :”Твоє піклування про природу повертається тобі навзаєм, коли ти цього потребуєш”.

“Чарівні барви дитинства”

Під такою назвою відбувся майстер-клас малювання аквареллю в 5-Б (класний керівник Харковська Марина Володимирівна) класі, який підготувала і провела учениця 10-А класу Дорош Анастасія.

“Твір мистецтва — це куточок всесвіту, побачений крізь призму певного темпераменту”.— Еміль Золя

“Пізнайко”

07 лютого 2018 р. здобувачі освіти 2-А класу (класовод Вертипорох Юлія Пилипівна) відвідали редакцію дитячого журналу “Пізнайко”, де мали яскраву можливість ознайомитися з процесом створення журналу та поспілкуватися з редакторами і художниками.

“Подарунок для пухнастика”

Здобувачі освіти та вчитель праці Давиденко Людмила Дмитрівна долучилися до акції “Подарунок для пухнастика” від БФ “Щаслива лапа”. Мета акції- забезпечення іграшками, лежаками та кігтеточками тварин в притулках, адже так хочеться, щоб пухнастики відчули на собі тепло і доброту дитячих сердець.

День безпечного Інтернету

До дня безпечного Інтернету соціально-психологічною службою школи була проведена акція “Сучасні технології для життя і навчання”. Серед учнів середньої школи проводились диспути та бесіди. Спільно з вчителем інформатики Попелюх Тетяною Олександрівною в 6-А класі відбувся круглий стіл під гаслом “Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою”.