Monthly Archives: Січень 2018

“Круті Крути”

29 січня, до 100 річниці бою під Крутами, відбулася музично-літературна патріотична композиція “Круті Крути” для учнів 8-11 класів, яку підготував вчитель історії Єгоров Руслан Владиславович. Здобувачі освіти вшанували пам”ять учасників бою хвилиною мовчання та ознайомилися з поетичними і музичними творами, присвяченими  подвигу крутянів.

Відвідування Астрономічної обсерваторії

24 січня 11-А клас (класний керівник Голота Оксана Василівна) в рамках тижня фізики та астрономії відвідали Астрономічну обсерваторію Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де мали можливість ознайомитися з астрономічними приладами  та провести обстеження поверхні Місяця.

“Яскраві діти України”

24 січня учень 7-Б класу Артьомов Владислав взяв участь у відборі на Київський міський конкурс дитячої творчості “Яскраві діти України”в рамках міжнародного фестивалю Sanremojunior.

Майстер-клас з акробатики

24 січня учениця 3-Б класу Волкова Софья поділилася своїми неймовірними досягненнями в Цирковій студії Соболєва зі своїми однокласниками. Дівчинка показала акробатичні трюки та вразила дітей своїми вміннями. Бажаємо Соні подальших успіхів!

День самоврядування

В сучасному суспільстві роль учнівського самоврядування набуває важливого значення. Вміння жити і працювати в умовах демократії- один із викликів сучасності. Сьогодні здобувачі освіти 10-А та 11-А класів спробували себе в новій ролі: вони відчули себе педагогами і мали можливість зрозуміти, як це –  бути вчителем.

Увага! Прийом до 1-го класу

Увага!

ЗЗСО № 41  проводить набір до перших класів на 2018-2019 навчальний рік.

Планова кількість класів – 2 (60 учнів).

Прийом документів від батьків дітей здійснюватиметься

з 23.04.2018 р. по 31.05.2018 р. з 14.00

Необхідні документи:

1. Заява батьків

2. Медична довiдка 086-1/0, 063-/о

3. Свідоцтво про народження (оригінал та копія).

4. Фотокартки 3*4 (3 шт.)

https://osvita.ua/legislation/Ser_osv/60416/     (лист щодо медичних довідок для відвідання закладів освіти)

інформація для батьків щодо прийому дітей в 1-й клас     (презентація)

Адреси будинків,

які належать до мікрорайону закладу освіти

(відповідно до розпорядження)

просп. Перемоги – 1, 3, 5, 7, 7б, 9, 9/47, 2, 8, 12, 16, 18, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27

вул. Андрющенка Григорія – вся

вул. Ісаакяна – вся

вул. Чорновола В’ячеслава – 28,28/1, 30

вул. Старовокзальна – вся

вул. Жилянська – від вул. Петлюри Симона до вул. Старовокзальної

вул. Золотоустівська – 1, 2/4, 4, 5, 10-12, 14, 16, 20

вул. Борщагівська – 2, 4, 6, 8, 10, 10-а, 12, 14-а, 16 (всі парні номери)

площа Перемоги – вся

Розпорядження про закріплення за  закладами загальної середньої освіти Шевченківського району  міста Києва територій обслуговування

Рекомендації батькам майбутніх першокласників:

Чим займатися з дитиною, щоб вона була готова до школи 41 шк

Що потрібно першокласнику 41 шк

Рекомендації батькам майбутніх першокласників на період літніх канікул 41 шк

День Соборності

Сьогодні ми відзначили в нашій школі День Соборності України: як здобуачі освти, так і вчителі долучилися до флеш-мобу “Не розплітай Батьківщину!” та утворили “живий ” ланцюг єдності. Наприкінці дня відбувся ІІ загальношкільний фестиваль української пінсі “Любіть Україну всім серцем своїм!”.

“У світі мультиплікації”

19 січня учні 6-А класу (класний керівник Попелюх Тетяна Олександрівна) відвідали кінотеатр “Київська русь” та переглянули мультиплікаційний фільм “Пригоди Паддінгтона”.

“Мистецька зима #41”

“Вечори на хуторі біля Диканьки”

19 січня відбулася прем”єра мюзикла “Вечори на хуторі біля Диканьки” (постановники Бойчук Марія Олександрівна та Сопочкіна Олена Валеріївна) . Ніби зі шкільного підручника на сцену зійшли безсмертні Гоголівські герої і впродовж всієї вистави розважали присутніх у залі глядачів.
Дивлячись на гру акторів, можна було легко забути про те, що перед нами звичайнісінькі учні, а не професіонали. Грали діти так щиро, і з добрим гумором, що зал раз за разом вибухав гучним сміхом.

Художні читання від самоврядування

Представники учнівського самоврядування підготували та провели акції художнього читання для школярів 1-3 класів.