Monthly Archives: Листопад 2017

White party

Випав сніг, чудовий настрій всім приніс. Чому б з цієї нагоди не влаштувати свято? Запрошуємо на White party! Учні 2-Б класу (класовод Господарчук Марія Станіславівна), заздалегідь підготувавши запрошення, провели час у дружній компанії своїх друзів з паралелі. Завдяки білосніжному настрою, діти брали участь в різних конкурсах, які одночасно допомогли повторити навчальний матеріал та отримати позитивні емоції. 

Herzliches Willkommen in Deutschland!

В 10-А класі відбувся інтерактивний урок німецької мови (вчитель Давиденко Катерина Володимирівна) “Herzliches Willkommen in Deutschland!” Протягом уроку відбулося змагання між двома кмітливими та активними командами, які мали можливість показати свої різноманітні  знання щодо Німеччини, а також проявити себе творчо у літературному перекладі. 

Звіт про фінансову діяльність

Кошторис на 2018 рік

Освітні системи країн світу

Добре відомо, що освітній процес ніколи не стоїть на місці, завжди рухається вперед. І учні нашої школи поцікавилися фактами та змінами освітніх систем інших країн, таких як Німеччина, Австралія, Фінляндія, Великобританія, Канада та Ірландія. Здобувачі освіти 6-11 класів, провівши пошукову роботу, представили свої презентації англійською мовою, тим самим поділившись своїми здобутками з іншими.

“Подорож Сонячною системою”

Діти 1-Б, 2-Б та 2-В, 3-Б, 4-Б класів подорожували Сонячною системою. Насолодилися видовищем чудернацьких ландшафтів планет земної групи і відчули крижаний холод далеких газових гігантів.

41-ша підтримує Владислава Ващука на виборах у керівники Федерації футболу Києва!

 

“Speaking Club”

Заняття в “Speaking Club” для найменшеньких) 

Уроки біоетики

“Щоб зрозуміти, чи є у тварин душа, треба самому мати душу. “

Уроки біоетики відбулися для учнів 7-8 класів.

“Спорт поважай-здоровим зростай!”

Змагання “Олімпійське лелеченя”

Листопад 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов   Гру »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Архіви