Monthly Archives: Вересень 2017

“Бабин яр-без права на забуття”

29 вересня вчитель історії Єгоров Руслан Владиславович провів уроки пам”яті жертв знищених у Бабиному яру.

Уроки біоетики

29  вересня в рамках реалізації екологічного проекту “Світ довкола просить любові” та проекту “Сходинки душі людської” були проведені уроки біоетики для учнів 4-их класів від БФ “Щаслива лапа”. Захід покликаний прививати дітям любов до тварин та виховувати у них почуття гуманності.

Тиждень мистецтва та фізкультури

Тиждень фізкультури та спорту (презентація)

“Відповідь нескореного народу”

28 вересня у музеї  “Сила патріотизму” Героя України Володимира Матвієнка відбулася зустріч з ветераном АТО, вчителем захисту вітчизни Дмитром Примаченком. Захисник України дав урок мужності старшокласникам з різних шкіл Києва, серед яких були і преставники самоврядування нашої школи.  Урок відбувся у рамках проекту “Славетні епохи України” і був присвячений Дню Захисника України. Діти передали скриньку з сувенірами та поробками для захисників нашої Батьківщини, які знаходяться в зоні АТО.

“Let’s do it, Ukraine”

В рамках екологічного проекту “Світ довкола просить любові” учні 8-А класу на чолі з віце-президентом школи Обідіною Анастасією взяли активну участь у  “ Всеукраїнському молодіжному русі “Let’s do it, Ukraine” – School Recycling.

 

Профілактична робота

Серед учнів середньої школи з метою профілактики правопорушень практичним психологом Даюб Оксаною Анатоліївною та соціальним педагогом Шевенко Аллою Миколаївною були проведені заходи, що формують у учнів вміння коригувати свої дії у відповідності до правових норм, а саме: профілактична бесіда “Життєдіяльність у рамках закону”, дискусія “З чого починається правопорушення”, заняття з елементами тренінгу “Як поводитися гідно”, опрацювалися ситуації, в яких були змальовані варіанти неправомірної поведінки. Всі учні показали високий рівень провової обізнаності.

Ні фашизму!

У вересні вчитель історії Яскевич Любов Володимирівна підготувала і провела інтерактивний урок до Дня пам”яті жертв фашизму під гаслом “НІ фашизму!”

Вибори президента учнівського самоврядування

27 вересня відбулися вибори президента учнівського самоврядування

Ми-за мир!

проти ядерної зброї 09.17 (відео)

Засідання самоврядування

Відбулося чергове засідання  учнівського самоврядування. Практичний психолог Даюб Оксана Анатоліїївна провела  тренінг, який мав на меті визначення лідерських якостей, напрацювання навичок роботи у групах та в колективі в цілому.

Вересень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер   Жов »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Архіви