З Днем Святого Миколая
З нагоди святкування Дня Св. Миколая, за участю голови Шевченківської РДА Олега Олександровича Гаряги, лідери учнівського самоврядування Шевченківського району, члени ради старшокласників “Шарм”, серед яких президент учнівського самоврядування ношої школи Влада Хоморецька, передають листи, обереги та вітальні листівки українським військовослужбовцям! А також, подарунки дітям із малозабезпечених сімей та з вадами здоров’я! Крім того, лідери РРС “Шарм” створили чудовий новорічно-святковий настрій для всіх дітей, які прийшли на свято до парку Шевченка!
“Як Незнайко хотів подорослішати”
“Як Незнайко хотів подорослішати”. Так називався виступ команди 4 Б класу (класний керівник Казаченко Оксана Вікторівна) про небезпеку шкідливих звичок. Діти у яскравій формі донесли до молодших школярів, що треба любити спорт, поважати та берегти своє здоров”я та не допускати появи шкідливих звичок. Після виступу діти отримали золоті шоколадні монетки та взяли участь у дискотеці.
Відкритий урок інформатики за участю Марини Порошенко в рамках всесвітнього освітнього проекту «Година Коду»
9 грудня Дружина Президента України Марина Порошенко приєдналася до глобальної освітньої акції #ГодинаКоду (Hour of Сode), яка проходить в рамках світового тижня інформатики з 5 по 11 грудня. Пані Марина відвідала відкритий урок у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 41 ім. З. К. Слюсаренка та разом з учнями інклюзивного класу ознайомилася з основами програмування. Загалом ініціативу підтримали понад 40 тисяч школярів із тисячі українських шкіл, а також громадські організації, бібліотеки та освітні центри. Україна вже втретє бере участь у всесвітньому освітньому проекті «Година Коду». Уроки кодування відбуваються за підтримки компанії «Майкрософт Україна» та міжнародного благодійного фонду BrainBasket з метою привчити дітей до комп’ютерних наук та показати, що кожен може навчитися програмувати. Звертаючись до дітей, Марина Порошенко зауважила, що «знання сучасних технологій важливе не лише для їх розвитку, а й для розвитку всієї України, адже ІТ-індустрія є надзвичайно важливою частиною нашого життя. Якщо ви готові наполегливо працювати і вчитися – ви зможете творити майбутнє». Керівник освітніх програм Майкрософт Україна пан Роман Рудюк наголосив, що вміння кодувати недаремно називають «писемністю ХХІ століття» та вже ставлять в один рівень із базовими навичками людини: «Ці знання розвивають аналітичне здібності, адаптивне мислення, новаторський підхід, креативність та лідерство – саме ті ключові компетенції, які стануть актуальними вже завтра». У цілому проект залучив 300 мільйонів учнів зі 180 країн світу. Ініціативу також підтримали світові лідери та знаменитості, зокрема, Барак Обама, Марк Цукерберг, Біл Гейтс, Ештон Кутчер, Шакіра, у тому числі й українські зірки – Сергій Притула, Олег Скрипка, Олександр Педан та інші. Усі організатори «Години Коду», які проводять уроки для учнів, беруть участь у конкурсі «Година Коду» та мають шанси отримати подарунки. Переможці будуть оголошені 16 грудня у спільноті «Партнерство у навчанні» у мережі Facebook. Також пані Марина відвідала заняття з розвитку зв’язного мовлення та поспілкувалася з учнями та вчителем-дефектологом.
“Україна в нас єдина, бережи її, дитино!”
Саме таку тему мала виховна година, що відбулася в 4 А класі (класний керівник Анікеєва Ольга Петрівна). Метою заходу було стимулювати в учнів інтерес до історії України; формувати національну свідомість школярів; розвивати почуття відповідальності за долю своєї держави; виховувати почуття патріотизму та національної гідності.
Останні коментарі