Monthly Archives: Квітень 2016

День охорони праці

CIMG900928 квітня в школі було відзначено Всесвітній день охорони праці в межах весняного Тижня бежпеки життєдільності.

 

 

Continue reading

“Довгий слід трагедії…”

ie5TVOiy8QQУчні 5-Б та 9-А класів відвідали національний музей “Чорнобиль”.Екскурсія мала на меті розширити знання дітей про Чорнобильську трагедію, наголосити про потенційну небезпеку радіації для усього живого, розповісти про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, показати, що чужої біди немає. Формувати почуття відповідальності до навколишнього середовища; виховувати любов до рідного краю, природи.

 

 

Continue reading

“Мужність і біль Чорнобиля…”

collage_photocat12332426 квітня відбулися уроки-реквієми присвячені річниці Чорнобильської катастрофи.

“Чорнобиль… Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полумянітиме чорним вогнищем скорботи…”

“Чорнобиль не має минулого…”

  1. collage_photocatДо дня відзначення роковин Чорнобильської трагедії учні 7-Б класу взяли участь у тематичних заходах в бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка.

Лекції щодо профілактики негативних явищ та проявів серед неповнолітніх

1469e7a58bdeecfc6789c437634ca7dfЗа сприяння навчально-наукового інституту    № 2 Національної академії внутрішніх справ було організовано та проведено профілактичні лекції для учнів 5-6 класів.

 

Continue reading

Участь у форумі молодіжних ініціатив

ПрExA8c_ciFOYедставники учнівського самоврядування школи на чолі з президентом Владиславою Хоморецькою взяли участь у Форумі молодіжних ініціатив, що був організований РРС ШАРМ за підтримки Київського ліцею бізнесу та університету “КРОК”. Запрошені учні, лідери самоврядування Києва, мали змогу висловити свою думку на запроновані теми: патріотизм, мова, екологічне питання.
gUCL1BZgcYc

Зробимо наше місто зеленішим!

f07yHT_69rMСуботнього ранку 23-ього квітня президент школи Владислава Хоморецька та лідери інших навчальних закладів району  РРС ШАРМ допомагали робити наше місто зеленішим. На Інститутській посіяли травичку та гарно провели час. 4v3eTsKP6lg WGB5IlQetuI

Профорієнтаційна робота

collage_photocatУчні 7, 9 класів відвідали день відкритих дверей в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна.

Діти познайомилися з історією навчального закладу та оглянули навчальні приміщення.

Безпека понад усе!

Exif_JPEG_420

19 квітня в нашій школі відбувся традиційний день цивільного захисту. Класні керівники підготували та провели єдиний урок ЦЗ «Безпека понад усе!». Наприкінці другого уроку раптово пролунав сигнал тривоги. Всі працівники школи та учні евакуювалися згідно евакуаційним планам, які розміщені в кожному приміщенні школи. До навчальної евакуації всі поставилися дуже серйозно, тому евакуація відбулася згідно вимог, без жодних порушень. Цього дня відбулися також виступи команд юних пожежників, переглядаючи які діти в ігровій та веселій формі повторили правила пожежної безпеки.

 

 

Continue reading

День довкілля

Exif_JPEG_420

15 квітня  ми відзначили День довкілля. Представники міністерств навчання та екології учнівського самоврядування підготували та провели лекції для учнів своїх класів, де розказали про найрозповсюдженіші проблеми довкілля та про необхідні заходи  для збереження навколишнього середовища. Крім того в школі відбулася акція “Врятуймо первоцвіти!”

Continue reading

Квітень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер   Тра »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Архіви