Вітання

З Новим 2018 роком!

З Новим роком, з новими починаннями й новими успіхами. Бажаємо новорічної радості і непередбачуваного дива, чарівної історії і яскравих, веселих моментів. Нехай Новий рік подарує світлу надію і великі сили, виконає всі добрі бажання і принесе щастя у Ваші домівки.

Найщиріші вітання!

Вітаємо Писарєву Марію, ученицю 5-А класу.

Найщиріші вітання!

Вітаємо Писарєва Владислава, учня 9-А класу

Зі святом!

Зі святом!

Зі святом!

З Днем народження!

Компетентного директора, мудрого керівника, прекрасну жінку

Ткаченко Надію Миколаївну

вітаємо з Днем народження!

Ми Вас вітаємо зі святом
Із днем народження, із світлим, ясним днем
І побажань найкращих хочем надіслати
Не лише тет-а-тет, а навіть в Інтернет!

6294_b

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, благополуччя,  нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності та успішного здійснення всіх професійних та особистих задумів.

Нехай Ваша творча енергія і життєлюбність, відданість справі та високий професіоналізм і надалі плідно слугують задля  добробуту, а в усіх Ваших справах супутниками будуть визнання, успіх, глибоке задоволення від праці!

1378805885_shariki

Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання. Хай минають негаразди та непорозуміння, підтримують рідні люди, розуміють та допомагають колеги.

06

Вітаємо!

Вітаємо ученицю 4-А класу, Писарєву Марію, яка посіла І місце за програмою 12-18 у Відкритому чемпіонаті м. Києва зі спортивної акробатики!
TDz6xHeGGnE zRAJ01hMjhU

Вітаємо!

Вітаємо учня 8-А класу, Писарєва Владислава, який посів І місце за програмою КМС у Відкритому чемпіонаті м. Києва зі спортивної акробатики!

h_2_RziHLvk J_D2pcxGHJU

Вітаємо!

Вітаємо учня 6-Б класу Олександра Бортника, який посів І місце у Міжнародному дитячому фестивалі-конкурсі мистецтв “Соняшник”, у номінації інфструментальний жанр, кларнет, 2 вікова категорія!

VDMrSlWzevw