Шкільні новини

Всі новини нашої школи

“Безпечна столиця”

В 6-Б класі (класний керівник Харковська Марина Володимирівна) відбувся круглий стіл “Безпечна столиця”, присвячений обговоренню безпеки дорожнього руху.

“У школі пішохідних наук”

В 3-В класі (класний керівник Твердохліб Дарина Олександірвна) відбулася інтерактивна гра “У школі пішохідних наук“.

“Здоров’я. Вибір кожного”

15 листопада учні 7-11 класів прослухали освітні лекції “Здоров’я. Вибір кожного” від ГО “Здорове людство”. Розмови були присвячені таким актуальним проблемам як профілактика онкозахворювань та ВІЛ/СНІДу.

Рольова гра 7-А

7-А клас (класний керівник Попелюх Тетяна Олександрівна) згадував правила безпеки на дорозі у процесі рольової гри.

Правила руху дорогою з обмеженою оглядовістю

В 3-А класі (класний керівник Вертипорох Юлія Пилипівна) говорили сьогодні про дорогу з обмеженою оглядовістю, поглиблювали знання про правила пішохідного руху; вчилися переходити дорогу з обмеженою оглядовістю , виховуючи дисциплінованість пішохода, уважність, виконували практичну роботу « Читання» учнями дорожніх знаків».

БДР

В 2-Б класі (класний керівник Величко Наталя Сергіївна) діти самі згадали правила дорожнього руху та розповідали про них першачкам.

тематичний конкурс поробок з пластиліну

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху в 4-А класі (класний керівник Рижкова Світлана Борисівна) відбувся тематичний конкурс поробок з пластиліну.

Правила дорожнього руху вивчай-про здоров’я дбай!

В 4-Б класі (класний керівник Любчик Світлана Миколаївна) відбулася вікторина “Правила дорожнього руху вивчай-про здоров’я дбай!”.

6-а клас ( класний керівник Бойчук Марія Олександрівна) грає в рольову гру “Безпека дорожнього руху”.

6-а клас ( класний керівник Бойчук Марія Олександрівна) грає в рольову гру "Безпека дорожнього руху".

Опубліковано Спеціалізована школа 41 Середа, 14 листопад 2018 р.

Національний музей медицини України

З метою поглиблення знань про історію, розвиток та культуру нашого міста учні 8 – А ( класний керівник Сопочкіна Олена Валеріївна) та 8 – Б класу ( класний керівник Пагута Людмила Олексіївна) відвідали Національний музей медицини України, який є одним з найбільших не лише в Україні, але й у Європі. В музеї представлено становлення та розвиток медичної науки від стародавніх часів до наших днів, на власні очі змогли побачити реконструкцію давньої операційної. Цікаво та захопливо розказано про життя та творчі здобутки видатних лікарів сучасності та минулих епох!

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930