Шкільні новини

Всі новини нашої школи

День Соборності

Сьогодні ми відзначили в нашій школі День Соборності України: як здобуачі освти, так і вчителі долучилися до флеш-мобу “Не розплітай Батьківщину!” та утворили “живий ” ланцюг єдності. Наприкінці дня відбувся ІІ загальношкільний фестиваль української пінсі “Любіть Україну всім серцем своїм!”.

“У світі мультиплікації”

19 січня учні 6-А класу (класний керівник Попелюх Тетяна Олександрівна) відвідали кінотеатр “Київська русь” та переглянули мультиплікаційний фільм “Пригоди Паддінгтона”.

“Мистецька зима #41”

“Вечори на хуторі біля Диканьки”

19 січня відбулася прем”єра мюзикла “Вечори на хуторі біля Диканьки” (постановники Бойчук Марія Олександрівна та Сопочкіна Олена Валеріївна) . Ніби зі шкільного підручника на сцену зійшли безсмертні Гоголівські герої і впродовж всієї вистави розважали присутніх у залі глядачів.
Дивлячись на гру акторів, можна було легко забути про те, що перед нами звичайнісінькі учні, а не професіонали. Грали діти так щиро, і з добрим гумором, що зал раз за разом вибухав гучним сміхом.

“Мистецька зима #41”

Художні читання від самоврядування

Представники учнівського самоврядування підготували та провели акції художнього читання для школярів 1-3 класів.

 “Мистецька зима #41”

“Помаранчева п”ятниця”

Минула п”ятниця була в нашій школі помаранчевою) 
…”Далі йде доріжка- колір апельсиновий,

Персиком насичений,ОРАНЖОВИЙ, БУРШТИНОВИЙ!

Самий він яскравий, пахне абрикосом,

Колір цей вплету подругам у коси!..”

Майстер-клас

 

18 січня в 10-А класі (класний керівник Яскевич Любов Володимирівна) відбувся майстер-клас з малювання аквареллю різними техніками “Яскраві барви нашого світу”.

“Мистецька зима #41”

Профорієнтаційна робота

17 січня учні 10-А (класний керівник Яскевич Любов Володимрівна) та 11-А  класів (класний керівник Голота Оксана Василівна) відвідали Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, де мали можливість познайомитися з історієї навчального закладу.

Превентивне виховання

15 січня відбулися чергові профілактичні заняття за участю шкільного офіцера поліції.

 

Мандрівка у світ художників: Марія Примаченко

12 січня у 7-А класі (класний керівник Сопочкіна Олена Валеріївна) відбувся перегляд фільму “Містерія Марії”, присвячений творчості видатної української художниці. Діти з задоволенням поринули у фантастичний світ образів художниці.

“Мистецька зима #41”

Happy Winter Holidays!

22 грудня відбулася новорічна розважальна програма для учнів 7-11 класів. Дітей розважали Кай та Герда динамічними конкурсами, танцями та піснями. 

“Мистецька зима #41”