Шкільні новини

Всі новини нашої школи

Happytogether#41

Happy Birthday, dear school!

Happytogether#41

Опубліковано Спеціалізована школа 41 Неділя, 16 вересня 2018 р.

Флеш-моб 3-іх класів

В рамках місячника “Увага! діти на дорозі!” в третіх класах (класоводи Вертипорох Юлія Пилипівна, Господарчук Марія Станіславівна, Твердохліб Дарина Олександрівна) був проведений флеш-моб щодо безпеки дорожнього руху.

В рамках місячника "Увага! діти на дорозі!" в третіх класах (класоводи Вертипорох Юлія Пилипівна, Господарчук Марія Станіславівна, Твердохліб Дарина Олександрівна) був проведений флеш-моб щодо безпеки дорожнього руху.

Опубліковано Спеціалізована школа 41 П'ятниця, 14 вересня 2018 р.

Навчальна евакуація

13 вересня, в рамках Тижня безпеки життєдіяльності була проведена навчальна евакуація, ситуація пожежі. Всі учасники освітнього процесу оперативно евакуювалися, правильними шляхами та дотримуючись алгоритму дій у разі виникнення надзвичайної ситуації. 

До Дня програміста

Асоціація IT Ukraine за підтримки Міністерства освіти і науки України та Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, продовжує реалізацію соціального профорієнтаційного проекту для учнів 8 – 11 класів Join It. Саме з цією метою , а також з нагоди відзначення  Дня програміста до нашого закладу освіти завітала сьогодні представник міжнародної компанії Luxoft, яка займається розробкою програмного забезхпечення та експортом IT послуг. 

Учні 10-А класу мали змогу поспілкуватися зі спеціалістом,  послухати розповідь спікера про власний досвід роботи в ІТ-компанії (як реалізувати себе та бути конкурентоспроможним спеціалістом).

“Твоє життя – в твоїх руках!”.

Триває місячник “Увага! Діти на дорозі!”. 13 вересня в 7-А класі (класний керівник Попелюх Тетяна Олександрівна) відбувся круглий стіл “Твоє життя – в твоїх руках!”., присвячений безпечній поведінці на дорозі. 

 

“Правила пожежної безпеки”

Сьогодні в 5-А класі (класний керівник Стрюкова Раїса Юріївна) в рамках Тижня безпеки життєдіяльності відбувся квест на тему “Правила пожежної безпеки”. Діти наглядно ознайомилися з планом евакуації та повторили план дій.

“Не втрачаємо пильність на дорозі!”

11 вересня учні 8-Б класу (класний керівник Пагута Людмила Олексіївна) повторили правила безпечного дорожнього руху під час інтерактивного заходу “Не втрачаємо пильність на дорозі!”

Фінансування ЗЗСО №41

Фінансування

Квест “Увага! Діти на дорозі!

Сьогодні в 5-Б класі (класний керівник Федорова Марина Юріївна) відбувся квест у рамках місячника “Увага! Діти на дорозі “. Під час заходу діти продемонстрували свої знання щодо правил поведінки на дорозі. А також, використовуючи дорожні знаки, придумали розповідь.

Посилання на електронні підручники

https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/pidruchniki/elektronni-pidruchniki

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930