Шкільні новини

Всі новини нашої школи

Увага!

Цьогоріч на базі нашого закладу освіти працюватиме табір “Водограй”. Зміна (18 робочих днів у червні) коштуватиме 923 грн 76 коп.! Для оплати зміни чекаємо Вас щодня з 14.00 по 16.00 у каб. 23.  


 

Квест “Хімія навколо нас “

12 квітня вчитель хімії Пагута Людмила Олексіївна підготувала та провела з дітьми квест “Хімія навколо нас”. Завдяки квесту діти значно розширили свої знання щодо хімічного світу та різноманітності хімічних речовин та явищ. 

 

Вітаємо!

Вітаємо збірну команду школи з баскетболу та їх керівника (Колотило Артем Сергійович), які посіли ІІІ місце у районних змаганнях. 

Бажаємо подальших перемог!

Бесіди про кар”єру

Протягом квітня запланована серія профорієнтаційних Бесід про кар”єру (соціальний педагог Шевенко Алла Миколаївна) зі здобувачами освіти 5-11 класів. Діти в інтерактивній формі знайомляться з сучасними професіями та з задоволенням відчувають себе в тій чи іншій ролі.

«Великодня веселка»

06 квітня в 1-А класі (класовод Анікеєва Ольга Петрівна) відбулася виховна година “Великодня веселка”. Діти ознайомилися з легендою «Як з’явилася писанка!» та побачили, як можна прикрасити великодню писанку, переглянули мультфільм «Загублене яєчко» та отримали позитивний емоційних настрій)

Майстер-клас з виготовення великодніх писанок

Діти 2-х та 3-х класів взяли участь у майстер-класі з виготовлення великодніх писанок, який відбувся у бібліотеці ім. Т. Шевченка. Діти отримали позитивні емоції та окунулися у передсвяткову атмосферу.

Мости Києва

В рамках вивчення предмету “Мій Київ” (вчитель Єгоров Руслан Владиславович) учні 5-их класів підготували виставку матеріалів про мости Києва.

Виступ на конкурсі “Діалог держав: партнерство в освіті”

Щиро вітаємо команду та її куратора Шликову Вікторію Володимирівну з почесним ІІ місцем у районному етапі конкурсу “Діалог держав: партнерство в освіті”!

 

 

«IT-Puzzle»

Учні 6-7 класів на чолі в вчителем інформатики Попелюх Тетяною Олександрівною відвідали  районний фестиваль «IT-Puzzle» на базі спеціалізованої школи №61, де мали яскраву можливість взяти участь у хакатоні, конкурсах та квестах, відвідати майстер-класи та   IT- виставки, презентації проектів та змагання роботів.

 

Життя – це рух, рух – це спорт!

Життя – це рух, рух – це спорт!
23 березня 2018 року відбулися змагання з малюкболу між учнями 3-іх класів за участю класоводів Рижкової Світлани Борисівни та Любчик Світлани Миколаївни.