Шкільні новини

Всі новини нашої школи

Профілактика залежностей

16 листопада 2017 р. працівниками Центру Аддиктології “New Life” була проведена профілактика вживання психоактивних речовин серед учнів 9-х класів.
Під час теоретичного заняття була розглянута тема формування залежної особистості в підлітковому віці, а також особливості виникнення психологічної залежності серед молоді.

Проект “Я маю право” від Головного територіального управління юстиції у місті Києві

http://www.justicekyiv.gov.ua/023247.html

У світі воскових фігур

8-А клас (класний керівник Луценко Ірина Василівна) відвідав Київський музей воскових фігур.

Просвітницько-профілактична робота

До школярів 8-11 класів завітав офіцер поліціі. Разом обговорили відповідальність підлітків за правопорушення та інші важливі теми.

Форум “М-18”

Лідери учнівського самоврядування ШАРМ, управління освіти Шевченківського району, Київський ліцей бізнесу стали ініціаторами проведення Київського дитячо-юнацького форуму М-18. Учасниками стали молоді люди, молодші за 18 років. Метою форуму було “показати на прикладі, що таке активна громадянська позиція, відповідальність за майбутнє своєї країни, свідомість у прийнятті доленосних рішень”.

Червона п”ятниця

Червоний колір – не журба,

Червоний колір – це кохання.

Червоний колір – це не тьма,

Червоний колір – це світання.

Це нічка світла й таємнича,

Це зорі золотаві ночі,

Це догора одна свіча,

 Це красно шепчуть твої очі…

Урок біоетики

Благодійний фонд “Щаслива лапа” провів для учнів 5-х та 6-х класів «Уроки доброти», які покликані виховувати у дітей гуманне ставлення до тварин.

“РухЕкоСейверів”

Таку назву мала відкрита трибуна учнівської молоді, в якій взяли участь президент учнівського самоврядування Угбаджа Габрієль та віце-президент Обідіна Анастасія.

“Дитина -це сонце…”

Для перевірки обсягу й глибини наявних знань в 2- Б класі  (класовод Господарчук Марія Станіславівна) використовуються технології колективно- групового навчання, завдяки яким діти вчаться будувати конструктивні відносини в класі, створювати доброзичливу атмосферу, що безумовно підвищує мотивацію учнів до навчання, сприяє оздоровленню психологічного клімату. Дитина -це сонце, навколо якого мають обертатися всі засоби навчання. Тому у класі створюється атмосфера, в якій дитина має можливість висловлюватись і отримувати задоволення від навчального процесу.

“Мово наша, мудра берегине…”